Pri likvidácii prasknutého vodovodného potrubia sa nájde ľudská kostra. Ide o sedem rokov nezvestného podnikateľa, Vladimíra Šejbala, ktorý bol zavraždený. Špecialisti zisťujú, že bol veľmi zadlžený a mnoho ľudí z jeho najbližšieho okolia, malo dôvod ho nenávidieť. (TV Markíza)

rakovnik

Nečekaně dobrý díl. Překvapilo mě, že případ - až na amatérismus policistů - byl napínavý a zajímavý. Závěrečná akce sice trochu celý děj degradovala, ale opravdu jsem byl spokojený. Asi trochu hodnocení přestřelím, ale tento díl mi sedl. ()

mira007

Tak pointa se záměnou identit byla relativně originální ( ikdyž už jsem to někde viděl :-) ) ale hned na začátku amatérismus, který provází tenhle seriál na každém roku - " Váš manžel je mrtev." ( sdělení manželce kdysi pohřešovaného poté, co se najde neznámá (!!!!!!!!) mrtvola). Tenhle seriál vždycky pobaví ikdyž asi jinak, než tvůrci zamýšleli. ( opět opakovaně naši kriminalisté korzují ulice Prahy s kvéry za pasem jak na divokém západě). ()

KM Phoenix odpad!

Pod asfaltem! Ten díl se jmenuje pod asfaltem, ale přestože to "policisté" vehementně tvrdí, tak ten hrob/výkop je, jak je vidět na všech záběrech, uprostřed trávníku. Také oznamovat dvěma různým podezřelým, že jejich příbuzný zemřel a že našli jeho mrtvolu s tím, že nemají sebemenší důkaz o tom, že by to byl on (v tu chvíli mají pouze přibližnou shodu s osobou ze seznamu pohřešovaných), to je taky solidní diletantismus. Také to, že jednomu z podezřelých sdělí podrobnosti pitvy jako by se nechumelilo je dost humorný. ()

Ozzy2

Tenhle dílů se absolutně nepoedl.Divák dostává hned zkraje tolik indicií, že na konec čeká jen proto, aby zjistil, že se v úsudku nemýlil.A nemůžu si odpuasti ještě jednu hrůzu.Neherecký výkon neherečky, co "hraje" soudní patoložku.Ta snad ten text odněkud čte...tyhle věci kazej už tak mizernej dojem.Štáfka jako kriminalistu ani komentovat nebudu. ()