Pri diaľnici je nájdený zastrelený vodič, podozrenie padá na dve mladé stopárky. Dievčatá sú na úteku a zhodou okolností narazia na Lukáša v jeho obľúbenom bare, skončia pri ňom doma a vezmú si ho ako rukojemníka. (TV Markíza)

rakovnik odpad!

Protože Lavi je ze všech nejhloupější, padl do rafinovaných tenat dvou zločinek. Bohužel případ nešel vyřešit z postele, musely si to holky nakonec pořešit samy, i když tedy zrovna přišli i opravdoví policisté. Přehlídka tuposti a nechtěného humoru pokračuje. ()

bourec

Celkem to olizuje odpad,nakonec sem se rozhodnul zaprvé,že žádnej díl už ne,a že tomu odpad nedám,zejména kvůli Zuzce Kajnarový.Ale jinak fakt žumpa.Frajerka poldům prozradí,že holky vodjeli s jejich kolegou,a voni jedou na stanici na bagetu,Štáfek se nechá spoutat,neudělá vůbec nic,přitom ty holky sotva držej pohromadě.Možná sem fakt marodnej z těch zaoceánskejch filmů,ale tohle neni ani sračka.Tohle se nedá ne vidět,ale ani slyšet.10%. ()

Sabrewulf odpad!

Tak krom toho, že tenhle díl je komplet vykradený z jiného kriminálního skopčáckého seriálu, tak opravdu nechápu, jak se někdo může nechat před celým národem takhle ztrapnit (byť je to herec, co hraje svoji roli) a udělat ze sebe takovou ubožáckou submisivní hromadu hoven a parodii na chlapa, který nemá koule a je jen zasraný subík z ubožákova. ()

Skuby47 odpad!

Na tento detektivní seriál jsem narazila v televizi náhodou, čekajíc na jiný pořad. Něco stejně stupidního by pohledal. Pokud takto pracují policejní specialisté, není se co divit, že se u nás zločinu daří. Tento skvost je dokladem neschopnosti policistů a amatérismu filmařů. Ani jako trapná parodie to nebylo ke koukání. Že se televize nestydí něco takového vysílat. ()

mira007

Ale jo, česká malá teen variace na Thelma a Luisa něco mělo do sebe ( ty holky hrály místama hodně dobře, než začaly přehrávat), ale sráželo to dost věcí a nelogičností: 1) hledat dívky dle popisu, když všude na benzínkách jsou kamery mi přišlo trochu jako fail 2) šílený drsňácký přehrávání herců v akci 3) Štáfek - furt Matěj z ulice ale pár hvězd dám protože ta copatá Veronika Lapková hrála v polovině času parádně ( brutální Nikita křížená. Britney Spears) , Kajnarová je sexy a Prachař jako šéf party kriminalistů je hodně přesvědčivej ... asi jako jedinej. ()

sorrow

Nevím, zda bych si domů přivedl dvě cizí holky a nechal se připoutat k posteli doufaje, že se se mnou v dalších minutách pohne svět, asi jsem posera. Proč se Štáfek snažil lomcovat s postelí jen když někdo zvonil, nakonec to osvobození se nebylo tak těžké, když už se odpoutal, proč nedal třeba židli pod kliku u dveří, aby se děvčata nedostala zpět do bytu a měl čas zavolat o pomoc kolegům. Štáfek musí mít pořádnou nádrž, když se mu po večerní kalbě celou noc a následující den vůbec nechce na záchod, na to, že byl svázaný se zalepenou hubou, bez přísunu vody, jídla, záchodu a neustále na něho ta holka mířila pistolí, byl naprosto v pohodě bez jediné známky stresu, asi je na to školený. Dokonce ani když už byl osvobozen si neodskočil, na místo toho se s kolegy ještě trochu vtipně pokočkoval, vlastně se nic nestalo, jen jsem přišel o pár peněz, protože jsem hňup, který nosí PIN u platební karty a protože jsem tak chytrý, dal jsem se k policii. Štáfek je parodie na herce a policistu jednoduše hrát nemůže. Kolegové se od barmanky dozvědí, že šly holky, které den předtím někoho zastřelily ke Štáfkovi v noci na návštěvu a oni ačkoli jsou hned vedle jeho bydliště jedou raději do kanceláře, aby mu odtud zavolali a překvapivě zjistili, že nikdo telefon nezvedá a vrátili se zase zpět? Proč mu nezavolali, nebo se u něho nezastavili hned? Proč hledají podezřelé podle popisu, když jsou dnes všude kamery? Za mě jedna hvězda, celkem tragédie. ()

Sebbe odpad!

Jistě, to takhle dostanete tip na dva týpky, co mluví sprostěji než pumpař a hned si vezmete neprůstřelnou vestu a běžíte na ně s kvérem :D to je reálnější Kobra 11 ()