V záhradkárskej kolónii je zavraždený problémový nájomník. Podozriví sú ostatní "slušní" záhradkári, medzi ktorých sa polícia rozhodne infiltrovať. (TV Markíza)

Crocuta

Štáfek je totální tragéd, ta jeho pseudorebelská stylizace je zároveň k pláči i k smíchu, ale naprosto ji přebíjí jeho akční drsnost - hotovej Brando, Delon a Seagal v jedný osobě. A Kajnarová s Adamczykem jsou jen o vlásek lepší - takže taky na facky. ()

.baris.

To je tak debilní, tak strašně debilní, tak hrozně debilní, ach jo. Já ani nevim, za co dávám tu jednu hvězdičku, asi za to, že to je pořád o milimetr míň debilní než nejdebilnější V.I.P. vraždy. ()

Ozzy2

Buď si na tu úroveň zvykám, nebo se to fakt zlepšuje.Tenhle díl byl celkem napínavej, bohužel Štáfkovo angažmá celý dojem kazí.A to jsem si po Vyšehradu myslel, že by v něm mohlo něco bejt. ()

Kosir

Dost dlouho mně trvalo, než jsem našel srozumitelný, resp. pochopitelný motiv vraždy. Nicméně při kritickém hodnocení neuškodí zjistit si "původ" seriálu. Takže moje hodnocení je spíše natruc, a poté, co jsem shlédl Štáfkův Vyšehrad, poněkud na něj měním názor. Zaujala mě Kamila Trnková v roli znásilněné puberťačky. ()