Mukade

písané priebežne počas sledovania: .................. Á, tak tu je konečne Zendaya ! Len aby to nebolo jediné pozitívum tejto ďalšej "sezóny"..................... OA opakovane ľuďom bľaboce veci ktoré musí vedieť, keďže neni retardovaná, že im budú znieť naprosto neuveriteľne a bláznivo. Stručne povedané: WTF !! ................. Záver bol parrrádny. ................................................................. Ale už teraz píšem, keď sa na konci tejto season zas ukáže, že to bola len haluška v hlave pomätenej Prérie, tak vycestujem za tvorcami tohto seriálu a uväzním rovnako ako boli tí piati tuná !! Nech ma zas nenaserú lebo... xD ()

Martrix

První řadu jsem viděl před téměř třemi roky a jediné co si pamatuji jsou tváře Britky Marlingové a Jasoně Isaacse. Takže jsem se v první epizodě trochu ztrácel, ale vypadá to, že s tím tvůrci trošku počítají a navíc si vzpomínám, že se to má motat kolem reinkarnací, nebo alternativních světů...prostě srážka s esoteričnem a mysteriózní tématikou. Pokud někdo první řadu neviděl, asi bude zmatený stejně jako hlavní hrdinka. Proto opravdu vřele nedoporučuji naskakovat do OA bez znalosti předchozích událostí, nebo aspoň jiné tvorby Marling. Kriminální zápletka i styl vyprávění zatím vypadají dobře, uvidíme, jestli mě i tentokrát dokážou tvůrci udržet zvědavého až do konce. ()

zsn odpad!

Jak může toto někdo nazvat "perfektní začátek sezóny"? Tento seriál je sám o sobě divnej, ale nudnější díl, než je tento, snad mít nebude. Zbytečná hodina a jediný zážeh dostanete na konci, který vypovídá o tom, že celé to bude jen parabola první řady. ()

Anderton

Nepozrel som si znova po cca troch rokoch prvú sériu, takže možno sa budem chytať len postupne, avšak to tajomno, čo cítiť z pilotu novej sezóny, to som necítil už veľmi dlho pri žiadnom mysterióznom seriáli. Dobre, možno pri istých zvratoch v Manifest áno, ale hovorím predovšetkým o úvodnom dieli. Prvú polhodinu vôbec nemáte dojem, že sledujete pokračovanie dobre známych udalostí, ale keď sa po polhodinke zjaví Prairie a začína jej dochádzať, že... ste ihneď doma a chcete vedieť, kam sa seriál v druhej sezóne posunie. ()