Neserte nám pestúnku

USA, (2017–2018), 13 h 47 min (Minutáž: 21–23 min)

Kaitlin Olson, Carla Jimenez, Dave Annable, Thomas Barbusca, Sofia Black-D'Elia, Exie Booker, Scott MacArthur, Andy Favreau, Susan Park, Jack Stanton (viac)

Mackenzie "Mickey" Murphyová (Kaitlin Olsonová) je ľahkovážna mladá žena s nevyberaným slovníkom, ktorá miluje večierky viac než serióznu prácu či záväzky. Vždy túžila po bezprácnom živote v blahobyte, a teraz je skoro v cieli. Odchádza do prosperujúceho Greenwichu v Connecticute, aby sa postarala o tri rozmaznané deti svojej bohatej sestry, ktorá musela utiecť zo Spojených štátov pred federálnou žalobou a trestným stíhaním. Mackenzie sa už čoskoro na vlastnej koži presvedčí, že deti tých druhých sú vždy neznesiteľné a hrozné. Ale aj decká Sabrina, Chip a Ben sú poriadne znechutené zo situácie, keď zrazu ostali bez rodičov a doma ich bude buzerovať cudzia žena. Ako ich bude Mick vlastne vychovávať? (TV JOJ)

Allien.9 odpad!

Jako bych sledovala "Gilmorova děvčata" pro alkoholiky a feťáky. Zlatá "Máma" (to je sice taky hnus, ale některé vtipy jsou občas i vtipné). ()

WincKruspe

Kaitlin Olson byla pro Tetu Mick skvělá volba. Bohužel to se nedá říct o zbytku postav. Někdy je to celkem zábavné, ale dost to kazí právě nevhodné obsazení, kdy se na některé postavy prostě nechcete dívat. ()

kowalski odpad!

tvl pět minut jsem na to koukal v televizi a nechápal jsem tu hustotu debilů, která se potkala na jednom místě herci, scénaristi a režiséři ()

BlondJames

Čůrat smíchy u toho holt nebudeme, ale zas tak příšerné to není, znám i horší seriály...tenhle je dobrej , herci jsou fajn, a sem tam se i zasmějete. Líbí se mi i to, když seriál vyloženě nenavazuje na předchozí díly tak agresivně, že si musíte stáhnout celou sérii. Takže kdo nic neočekává, nezklame se... ()

anicca

Tento seriál je určite za 5 hviezdičiek. Pravá americká socka, polo feťáčka, polo alkáčka sa zrazu stáva matkou malého chlapca a dvoch adolescentov. To sa nemôže zaobísť bez problémov. Super herecký výkon hlavnej hrdinky a hoci miestami prehnané, ale väčšinou veľmi vtipné situácie. ()