Reklama

Reklama

Aşk Laftan Anlamaz

(seriál)
TV spot
Komédia / Romantický / Dráma
Turecko, (2016–2017), 72 h 10 min (Minutáž: 110–159 min)

Hudba:

Cem Tuncer

Hrajú:

Hande Erçel, Burak Deniz, Demet Gül, Cem Emüler, Sultan Köroğlu Kılıç, Merve Çağıran, Erdal Geniş, Nazan Diper, Bülent Emrah Parlak (viac)
(ďalšie profesie)

Epizódy(31)

Videá (31)

TV spot

Recenzie (3)

Danikaa 

všetky recenzie užívateľa

Veselé a pekné zároveň. Môj prvý seriál, v ktorom som videla hrať Hande a Buraka. Obaja sú úžasní. Dej a zápletka zodpovedá romantickej komédii. Objavilo sa tu viac hercov, ktorým seriál pomohol naštartovať kariéru. Nekompromisný hlavný hrdina, ktorý neznáša tajomstvá a podvody nemôže chýbať ani tu. Milé, pohodové s peknou hudbou. Dá sa pozrieť aj 2x. ()

misa_laska 

všetky recenzie užívateľa

Nemůžu si pomoct a hrozně mě baví a směji se, jak tu jsou všichni herci a herečky mladý ucha, oproti současnosti. Ale je to pěkný. ()

Reklama

Soupalka 

všetky recenzie užívateľa

Velmi odpočinkové a nenáročné, turecký romantický standard, který neoslní ani neurazí. Osvěžující postavou je hlavní designer Tuval v podání Demet Gül a na seriálu jsou asi nejzajímavější ďábelsky modré oči Betül Çobanoglu. Burak Deniz má fakt příšerné nohy. Kamera to ví a snaží se se držet jeho tragicky zajímavého obličeje, nicméně, každý záběr mimo dosti kazí celkový dojem. ()

Galéria (169)

Reklama

Reklama