Cardinal dostane správu od svedka, ktorý má informácie o smrti jeho manželky Catherine. Jack klame Sharlene "Mame" Winstonovej a Nikki a tvrdí, že Delormeová zabila Lemura. Potom prisľúbi, že nájde zbrane a všetko napraví. Deti však nevedia, že Mama v skutočnosti plánuje uniesť Sam a uväzniť ju v chate ako zajatkyňu. Medzitým Delormeová spojila Lemurovu smrť s vraždami na Island Road a sleduje stopu, ktorá odhalí identitu Mamy a Jacka. Cardinal sa stretáva s bývalým pacientom doktora Bella, ktorého doktor povzbudil, aby napísal list na rozlúčku. To ho prinúti pochybovať o liste, ktorý Catherine zanechala pred smrťou. Delormeová a Cardinal objavia novú stopu v prípade vraždy manželov Barstowovcov, ktorá ich privedie k starému odloženému prípadu. Sharlene "Mama" Winstonová by mohla byť nezvestnou dcérou rodiny, ktorú vyvraždili pred takmer 30 rokmi a telá jej členov sa nikdy nenašli. (TV JOJ)

warrenur

Spomenul som si na jednu epizodu z Dextera, kde si hlavny hrdina na stol polozil psychologa, z rovnakych dovodov, z akych tuna podozrieva Cardinal toho tunajsieho. Vsemocnost psychopatickeho mladika uz zacina vyzerat ako v naivnych korejskych filmoch o super-coolovych vrahoch. U tych azijskych maju ale "dobre srdiecka". ;) Priemer. ()