Studenti se na školním výletě předávkovali tekutou extází. Ne všem se podaří vybojovat svůj boj a přežít. Rasputin se konečně setká se svou matkou. (TV Prima)

mira007

Velmi výživný díl ( možná jeden z nejlepších ), který byl velmi pestrý a mne bavil, protože: 1) zajímavé případy - otrava fetem a rozstroušená skleróza 2) dokonce umřel jeden mladý pacient ( to asi poprvé v tomto chirurgickém mýdle ) 3) tak dlouho Rasputin odjížděl dvacet dílů do Ruska až teď Rusko přijelo za ním ( respektive jeho mámuška ) 4) Nástup nové posily Krause, který začne jako umělec s nahatými bodypainting girls na náměstí a skončí/ začne na urgentu u Mery Laurinové 5) herecký prostor pro zraněnou doktorku Růžičkovou, kterou jako solidního spratka hraje Sandra Nováková 6) back to the church - homosexuální hitovka, kterou mám spojenou se Strachovým Labyrintem a tady doprovodí závěr k titulkům. ()

elizabeth_ba

Kam čert nemůže… tam nastrčí švagrovou… Toť výstižný popisek k tomuto dílu doplňující vyčerpávající komentář kolegy mira007. No a ještě k tomuto a k tomu následujícímu ze série (a také myslím dílu 73) aneb posunu vztahu Matyho a Lucie někam, kam nikdo z nás nechtěl. Naposledy mi takhle trhal srdce díl Bones Doktorka z fotografie, kde Booth Kůstce vysvětloval, že miluje Hannu a ona do toho vzlykala. A ani za jednu z těchto svých emocí se nestydím (i když bych asi ve svém věku měla). Bones jsem ovšem sledovala, když už jsem věděla, že B+B (Kůstka s Boothem) byli kamarádi tak dlouho, až měli dvě děti… Tady jenom pořád doufám, že scénáristé právě tak jako jejich kolegové z Bones vyslyší hlas lidu (tedy divaček) a učiní podobně. Mery k Lucii: "No a stačily by ti třeba voči mladýho Bojana?" (Já teda nevím, jak to nakonec bude s Lucií, ale mně by teda rozhodně stačily ;-))) ()