Osiřelá dívka si po příjezdu do městečka Avonlea získává srdce všech, které potká – a především páru stárnoucích sourozenců, kteří se jí ujali. (Netflix)

hygienik

Keby skončili po 5. časti... Posledné 2 diely úplne zmenili vyznenie celej 1. série. Rojčenie a obavy hyperaktívneho dievčaťa vystriedali fatálne dilemy. Anna skokovo zo dňa na deň dospela a zmenila sa na "Janu Eyrovú". Tá feministická linka, hoci nevýrazná, mi tam prišla príliš chcená. A posledný diel ma znechutil. ()

vnimatkrasu

Nečekaně návyková, vizuálně vymazlená a existenciálně milá věc. Anne nandavá. A to především tím, jak tak ultimátně šablonovitý povídky dokáže vyprávět, aniž by vám jakkoli vadilo, že dokonale víte, co se stane za deset minut. ()

bonovox

Veľmi príjemný návrat slávnej postavy, výborný výber a výkon hlavnej predstaviteľky a k tomu skvelý humor hlavne v prvej polovici série, v tej druhej prichádzajú na rad aj vážnejšie témy. Seriál pre celú rodinu. 80% ()

VLADEK

Knihu jsem nečetl, nemám s čím porovnávat, ale nemám nějaký zásadní pocit, že by tady bylo něco přes míru šroubováno na současnou dobu. Ale možná knihu prolistuji, protože mě překvapilo, jak je pravděpodobně velmi populární u našich slovenských sousedů (sousedek). Co musím pochválit jsou herecké výkony, jak dětských představitelů, tak většiny dospělých. ()

Hyssi

Velice povedená první série velice dobře vypadajícího seriálu. Seriál má opravdu krásné záběry, a hlavně velice dobře napsané charaktery do kterých se prostě vžijete.. Škoda trošku posledního nudnějšího dílu, každopádně byl jediný z celé sedmičky.. Zatím velice povedené a jsem natěšen na víc. [80 %] ()