Pochybnosti přivedou Lotte do vážného nebezpečí, Zörgiebel se dozvídá o Rathově tajném vyšetřování a Nyssena jeho činy přivádějí k zoufalství. (Viasat)

warrenur

Esteze typek trpel komplexom velikastva a potrebou obecenstva, aj ked imaginarneho. Celkom prepracovana premisa s pokracovanim vrazedneho pribehu a odvedenia vysetrovania z povodnej stopy. Forenzne praktiky vo svojich pociatkoch a expertom v oblasti v momente vymysleny sposob, ako zneuzit svoju expertizu. A opat je nasa devenka zachranena ako v predoslej serii. :) ()

Necrotongue

Vida, v předchozím komentáři jsem nad Ulrichem ohrnoval nos a po epizodě, kterou tvůrci v podstatě věnovali jeho osobě, musím přiznat, že jsem se dobře bavil. Tento díl bych v žádném případě nedoporučil vyznavačům zdravé výživy- při explicitních scénách s cukrem, by u nich mohlo dojít i k vážnému psychickému traumatu. ()

Remivsremi

Úplný zrod superpadoucha s dextrovskými rysy. Třetí řadu si nedokážu užít, hromadu věcí bych vyhodil, změnil či vynechal. Řeší se nepodstatné věci, jen aby bobtnala stopáž. Vše zásadní se mohlo probrat v 6-8 epizodách. Sledování čtvrté sezóny budu dlouhou zvažovat. ()

muti

Policajný analytik nám ukáže bravúrne číslo kde popisuje udalosti okolo Fantoma z filmového štúdia takým spôsobom že by aj Poirot musel zatlieskat. Potlesk však neprichádza ani od imaginárneho obecenstva ()

Matej031

Konečně dobrý díl. Přesto plný počet nedám. Nechápu že policejní centrálu v Berlíně nehlídá jediná uniforma, vždyť po prvním výstřelu by museli nastat policejní manévry. ()