Greta čeká na Fritze před zasedací místností komunistické strany. Fallin a Selenskij vyrazí zpět do Ruska a Charlottu vyslýchá Armén. (Viasat)

Necrotongue

Rozhodl jsem se v zájmu příběhu nebazírovat na historických detailech a fungovalo to výborně. Atmosféra byla už tradičně skvělá, bolševici byli odsunuti na vedlejší kolej a prim teď hrají monarchisté. Politická situace byla více než zajímavá, stejně tak mě bavila i Lottina dějová linie, takže hodnotím za plný počet. ()

yvona

Tak tohle byla dosud nejstupidnější epizoda, která postrádala  byť jen náznak logiky. Překotné , nedotažené scény. Celek pak působil, jakoby si ve střižně měli hodně dobrý matroš. ()

Cheeter

Čím dál tím zajímavěji se to vyvíjí. A teď se ta úroveň drží opravdu vysoko. Mám dokonce takový dojem, že i takto vydrží až do konce. A na ten se začínám čím dál tím víc těšit. ()

warrenur

Plne akcie a deja. Konecne velmi dobra epizoda. Serialovy Katelbach mi tak trochu dotvaral paralelu s nedavnym dianim na Slovensku a novinarom Kuciakom. Som prekvapeny zdielnostou Sorokiny voci nasmu zavislakovi. Bruno je aky pragmaticky pesiak. Vazba generalov a vojakov u spolocneho stolu za murmi vaznice bol iny vysmech. :) 85% Trocha idealizovania a naivity tu teda bolo. ()