Wataši ni unmei no koi nante arienaitte omotteta

(TV film)
  • Japonsko わたしに運命の恋なんてありえないって思ってた (viac)

Širono Riko nemá od mužů ve svém životě žádná velká očekávání, ale pracuje jako projektantka simulačních her zaměřených na lásku. Od společnosti TIMEIS, která se zabývá výrobou aplikací, dostane požadavek na novou hru. Generálním ředitelem společnosti je Kurokawa Sóičiró, téměř dokonalý chlap, ale absolutně nerozumí ženské mysli. Jednoho dne Sóičiró, který má rád svou podřízenou Momose, požádá Riko, aby ho naučila, jak na lásku. Díky Ričině pomoci se Sóičiró a Momose sblíží, ale Riko ke své smůle zjišťuje, že ji Sóičiró začíná přitahovat. (Zíza)

Anet21

⚪Stoosemdesiata variácia na Cyrana a dvestá variácia na všetky tie klasické romantické vianočné filmy, ktoré vo veľkom produkuje nielen Amerika a v poslednej dobe Netflix, ale napríklad aj Nemecko.⚪Všetko je ako má byť, všetko sa na dobré obráti, hrdina sa zmení, hrdinka sa zmení, no krásna utópia. Realitu v tom netreba hľadať. Hlavný pár ale herecky interaguje celkom dobre a nebolo by zlé ich vidieť znova spolu aj v niečom serióznejšom.⚪ ()

Lex.San

Příjemná romantická podívaná se sympatickou ústřední dvojicí. Tabe Mikako se od Yamada Taro Monogatari snad vůbec nezměnila. I tady dokázala vystrčit drápky a ukázat, co je v ní. I když je film postavený na klasickém klišé, já jsem to vzal. Dobře postavená klišé mám totiž rád – slabší 4* (7,5/10) ()

Zíza

Příjemný klišoidní romantický film, který se jen čistě náhodou odehrává o Vánocích. Japonci je neslaví jako my, ani je tak neprožívají, takže jediné, co vám napoví, že se blíží Ježíšek, jsou ozdobené stromky a světýlka. Pokud ovšem nehledáte vánočního ducha, ale nenáročnou oddechovou romantickou záležitost, tak už dál nehledejte. Není to nic propracovaného, ale ústřední postavy jsou fajn, ostatní jen tak nějak do parády, jediný, kdo vybočuje, je Tanaka Jódži jako kavárník. Na zbytek prostě zapomenete a říkáte si, proč tam vůbec nějaké další postavy jsou, když to Mikako a Issei utáhnout úplně v klidu sami. ()