Starší manželský pár se snaží spolu s mladou dvojicí zachránit část havajské džungle, která má být vykácena a přeměněna na supermarket. Objeví opuštění v džungli společně vyhasínající lásku...? Právnička Tanya McQueen najala tým antropologů aby našel starobylý artefakt, který by zastavil výstavbu nákupního centra Nicka Buttona v posvátném hemolejském lese Kaua'i. Tým je veden zkušenou dvojicí Helen a Demetrim, ke kterým se přidají studenti Zander a Hermione. Tým je spatřen Omakem, domorodcem z havajského kmene kahunů a jeho pomocníkem Pukou. Když Puka vycítí, že Helen touží po Demetriho pozornosti a náklonosti, získá z lesa nektar ze speciální květiny - jen namísto Demetriho, vypije nektar Zander. Později nektar vypije také Demetri a Tanya a výsledky jsou pak překvapivé a komické. Love wins the day! (TV Prima)

Dr.Marek

Po fajnovým začátku se z toho vyklube neuvěřitelná pitomost, a to taková, že se tomu musíte smát jak je to hloupý. Ale ne protivný. Každej film je v podstatě blbost, takže to vlastně není nic zvláštního, takže dávám průměr. ()

wdc

Pěkné prostředí džungle, slunečno, hezcí lidé, celkem zábavné i když humor je trochu primitivní a místy to působí rozpačitě. Děj i dialogy jednoduché - prostě relax, u kterého se nemusí přemýšlet. ()

Johnny.ARN odpad!

Ja len dufam, že to bolo točene v študiu a že nevycestovali preto niekam preč. Lebo zbytočne by to robili, skrz takú hovadinu. ODPAD! ()

moviechecker

Pustil jsem si to hlavně kvôli scenérii Hawaiie. První 3 minúty bych tomu dal opravdu 5* opravdu hezké zábery. Pak se celý děj odehráva v džungli jak výstižně navozuje český název a je to pouze o tom stejném. Je to ovšem tak primitívne až jsem se několikrát zasmál a dodíval se i do konce. ()