Geungjeongi chejil

• Južná Kórea 긍정이 체질 (viac)

Hwang-dong (Kyeong-soo Do) je nedospělým, avšak velmi ambiciózním mladíkem, začínajícím filmařem, jehož představy o životě jsou stále tak trochu zkreslené. Se svým přítelem In-guk Hwang (David Lee) zvítězil ve školním výběrovém řízení o nejlepší filmový námět, který by měl s finančním přispěním samotného školního institutu natočit. Po prvotním šoku ale Hwang-dong zjišťuje, že svět je krutější, než si původně představoval; z původně garantované finanční záštity dvaceti tisíc dolarů nedostane ani dolar, sám si musí zajistit herecké obsazení a jestli na to nemá odvahu, může to vzdát hned na začátku. Psychicky zdrcený, otrávený a sociálním systémem znechucený, vlastními rodiči odmítnutý, uvažuje Hwang-dong o kapitulaci. Vše se ale začíná otáčet směrem k lepšímu v okamžiku, kdy se střetává tváří v tvář se svojí bývalou přítelkyní, tehdejší úspěšnou televizní herečkou, a dnešní školní celebritou bez kontraktu, půvabnou, a tak trochu sebestředně zaměřenou Hye-jeong Bang (Seo-jin Chae). Ta, navzdory všem původním předpokladům, jeho nabídku hlavní role akceptuje, ba co víc, po třech letech odloučení v sobě nalézá jakési prachem zaváté city k onomu ambicióznímu mladíkovi, s nimž, i když nemá zhola nic společného, strávila v minulosti tolik příjemných okamžiků, na které nikdy zcela nezapomněla. A tak se z bolestného filmařského zážitku stává cosi, co mu mění pohled na život, ba co víc, co mu život zcela mění. (Conspi)

Zelilu007

Škoda, že to nebylo delší. I čtyři hvězdičky by to mohlo mít. Ale z D.O. už se začíná stávat herec. A z toho mám velkou radost. ()