liquido26

Tak trochu docunoir, neboť nám přesně ukazuje policejní vyšetřování při pátrání po sériovém vrahovi a je doplněn vysvětlujícím voiceoverem, ale na rozdíl od většiny těchto snímků to nijak nenudí ani neotravuje. Paralelně s policisty totiž sledujeme práci vyšinutého ale na první pohled normálního sériového vraha a jeho modus operandi - výběr oběti, seznámení, vraždu ... Jedná se vždy o blonďaté krásky kolem třiceti. Užijeme si dramatickou honičku s policií a napínavý závěr. Z velké části se děj snímku odehrává na kopcích v chudinských částech východního LA s výhledem na dálnice a na centrum, což je skvělá a působivá kulisa. ()

Topco

Určite sa nenechajte odradiť nálepkou "docu"-noir. Toto je veľmi pozerateľný kúsok z tejto divácky nie veľmi obľúbenej skupiny noirového cyklu. Komentovaných postupov polície je tu dosť, ale nejako nevadia a keď sa vrátime k línii so sériovým vrahom (s jeho tichou charizmou), je sa na čo pozerať. Potešili aj neopozerané časti L.A. 3,5* ()

vitekpe

Ano, jde o dokumentarne zpracovany postup kriminalistu pri vysetrovani vrazd mladych blondynek. Takove jako "a ted by bylo dobre udelat pitvu abychom zjistili vice". Blondynky celkem pohledne a to vcetne policejnich volavek, zaver relativne napinavy. 3- ()