Top Gear speciál: Nejlepší závody

(relácia)
  • Veľká Británia Top Gear: The Races
Dokumentárny / Športový
Veľká Británia, 2015, 7x52 min

Vítejte u sestřihu nejlepších závodů v historii Top Gearu! Jeremy, Richard a James se budou snažit vyhrát za každou cenu... (TV Prima)

filmmovier

Další naprosto parádní sestřih na pokračování toho nejlepšího z Top Gearu. Závody „svaté trojice“ naprosto miluju a spolu s doprovodným a vtipným komentářem Matta LeBlanca to prostě nemá nejmenší chybu, protože to ani žádnou mít nemůže. Závody jsou nejlepší složkou TG a nikdy se neomrzí, takže za mě naprostá spokojenost a nádherné připomenutí starých dobrých časů, i když spoustu z toho jsme viděli už milionkrát, ale co, komu to zrovna v tomhle případě vadí? Mě ne. 100%. ()

Eliott

Nějak nechápu, jaký má význam vzít moderátory z nového Top Gearu a nechat je na pozadí pouštět sestřihy toho nejlepšího z počinů jejich předchůdců. To vše jen za občasného výskytu na kameře s rádoby vtipnou poznámkou. Nápad je to pro mě zcela nepochopitelný, ale sestřih je to překvapivě dobrý. ()

subic

Matt LeBlanc ze současného poclarksonovského Top Gearu provází tímto posledním sestřihovým seriálem. Není to tak úplně totéž jako Top Gear speciál: Od A do Z ze stejného roku. Tady Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May závodí, závodí leckde a s lecčím. Další seriál sestříhaný z dřívějších epizod starších dílů, tentokrát už jen vzpomínkový, žádné další závody už nebudou. Je to taková tečka za tím vším, co se dělo pod taktovkou BBC v topgearovských letech 2001(2002)-2015. ()