Carrie Evansová je mladá právnička se slibnou kariérou. Je velmi schopná, má snoubence Stevena, partnera ve firmě, a báječný vztah s otcem, a dokonce i se šéfem Caswellem Foxxem, kterého považuje za rodinného přítele. Jednoho dne dostane přidělený případ neštěstí na ropné plošině společnosti Chesterfield Oil, při kterém zemřelo šest lidí. Původně měl tento případ řešit Foxx, je přítelem majitele, ale protože se rozhodl kandidovat do senátu, předává případ Carrie. Dle něj je to snadné, z šetření vyplývá, že příčinou neštěstí bylo pochybení dělníků, kteří na plošině pracovali. Carriin otec Damon, také právník a Foxxův přítel, tuší, že když se Foxx stane senátorem, bude mít větší možnost ovlivnit emisní normy, rozmístění vrtů a bezpečnost. Zkrátka všechno, co stojí jeho příteli Chesterfieldovi v cestě. Carrie tomu nechce věřit, takového Foxxe nezná. Carrie dostane mailem fotografie, které dokazují, že před osmi měsíci byla svému příteli Stevenovi nevěrná. Netuší, kdo ji mohl nafotit a proč, ale zneklidní ji to. Brzy poté, co převzala případ, ji kontaktuje novinář Scott Giorna, který jí poví, že fotky jí poslal on. Ne však proto, aby ji vydíral, ale aby jí pověděl, že je ukradl z počítače Foxxe, po kterém už celé dlouhé měsíce jde. Foxx si je objednal, aby měl na Carrie nějakou špínu pro případ, že by je potřeboval použít. Ona teď bude zastupovat Chesterfield Oil a firemní právníci skrývají důkazy a tvrdí, že dělníci pochybili. Scott však má původní ohledací zprávu a nahrávky výpovědí bezprostředně po výbuchu a z nich jasně vyplývá, že dělníci se přesně řídili pokyny, které jim Chesterfield poslal. Ta nehoda nebyla jejich chyba a Foxx se to snaží ututlat. Oficiální zpráva vyšla několik týdnů po nehodě a zaplatil ji Foxx. Foxx na Carrie hodil svou špinavou práci, zatímco rozjíždí senátorskou kampaň. Když případ praskne, ublíží to všem kromě něho.
Otec Carrie varuje, Scott jde po Foxxovi už dlouho a kvůli někomu takovému by neměla ohrožovat svou kariéru. Nevěří, že by jeho dlouholetý přítel něco takového udělal. Je to vzor ctnosti. Scott však byl později nalezen mrtev, prý to byla sebevražda. Carrie se rozhodla vyšetřovat Foxxe sama a podporu má ve Scottově bratrovi Gregovi, který na sebevraždu nevěří. Foxx zjistí, že se na něj Carrie vyptává, a sebere jí všechny případy. Případ Chesterfield Oil dá Stevenovi, a navíc mu pošle kompromitující fotky Carrie. Carrie zjišťuje, že Foxx měl dítě s nějakou ženou, a ta zmizela. Když její otec Damon spadne ze schodů a nevzpomíná si, jak se to stalo, je Carrie jasné, že v tom mám zase prsty Foxx. Damon se rozhodne odhalit rodinné tajemství. On není jejím biologickým otcem, tím je Foxx. Měl poměr s dívkou Jacqueline a Foxxova rodina ji mezi sebe nechtěla. Chtěli jen, aby se dítěte vzdala, že jí za to zaplatí. Matka se však s dítětem chtěla vídat, ale Foxxovi to nedovolili, tak odešla. Foxx se dítěte nechtěl vzdát, a tak požádal Damona a jeho první ženu, aby dítě vychovali. Tím dítětem je Carrie a ten den, kdy k nim přišla do rodiny, byl nejšťastnější v jejich životě. Její pravou matku Jacqueline zkoušel několikrát hledat, ale nepodařilo se mu to. O to víc se teď Carrie snaží najít pravdu o Foxxovi společně s Gregem. Ten je však jednoho večera zavražděn před restaurací, ve které s Carrie večeřeli. Našla ho právě Carrie. Ta pak jde na mítink Foxxových voličů a přede všemi ho obviní z různých hanebností. Foxx si ji vezme stranou. Když mu Carrie vyčte, že chtěl případ Chesterfield zamést pod koberec, rozčílí se a řekne pravdu, ale vůbec nelituje. Má pocit, že smrt šesti nevinných lidí vůbec nic neznamená. Carrie si všechno nahrála a Foxx ji kvůli tomu napadne. Dojde ke rvačce a Carrie zatkne ochranka. V policejní cele se dozví, že je podezřelá z vražd bratrů Scotta a Grega. Policistka ji mimo záznam varuje, že nemůže vyhrát nad Foxxem. Má konexe všude. (TV Prima)