Detektív Marton so strážmajstrom Černým sa obávajú, že Júliu uniesol Démon, pretože si mylne vysvetlil fámy, ktoré Júlia v úlohe volavky o sebe rozšírila. V kaštieli vypukne panika a vyšetrovatelia vedia, že každá minúta je drahá. A hoci už tušia - a po náleze desivých usvedčujúcich dôkazov aj s istotou vedia -, kto je Démonom, nemajú záruku, že ho dostihnú včas. Skôr, než príde o život jeho posledná obeť... Kto bude rýchlejší? (TV JOJ)

Dale odpad!

Bolo naivné očakávať od tvorcov slovenského seriálu, že prídu s prekvapujúcim záverom a prekvapivým vrahom. Ale tento záver bol to najväčšie dno, aké sa dá v rámci žánru dosiahnuť. Tu už sa nedá hovoriť o klišé, toto bola trápna a nechcene vtipná telenovela, vrátane nezmyselných spomalených záberov. Amaterizmus najhrubšieho zrna. Už nikdy neskočím na lep žiadnemu projektu od dvoch komerčných Sk televízií, ktorých pôvodná tvorba má úroveň prírodného hnojiva. ()

LadyPupu

Tak až na to, že Démon byl ve finále víc směšnej než démonickej a že s jeho obsazením udělali tvůrci krok vedle, to nebylo vůbec špatný. Mám na mysli celý seriál, o tomto posledním dílu by se samozřejmě dalo diskutovat, protože masakrózně kulervoucí finále si představuji jinak. Ne, že se u něj směju nad trapností vraha a jeho vyjadřovacími schopnostmi. Suma sumárum za 4, když jsem se prokoukala bez větší újmy až do konce. ()