Top Gear speciál: Od A do Z

(relácia)
  • Veľká Británia Top Gear: From A-Z

Speciální díl shrnující to nejlepší z nejslavnějšího motoristického magazínu světa. Vizuálně působivé představení vozů je doprovázeno odlehčeným komentářem, který zaujme nejen technické nadšence, ale i milovníky bláznivých nápadů a humoru... (TV Prima)

filmmovier

Všichni víme, proč tento střihový speciál vzniknul a ani tady není nic, co by náhodný divák Top Gearu alespoň jednou neviděl, ale já jsem se skvěle bavil a je mi to fuk. Rozhovory s celebritami jsou nostalgicky fajn a celý dvojdíl ukazuje skutečně vše, co bylo na Top Gearu tak hrozně fajn a proč na něj všichni koukali. Krásná přípominka mistrovské trojice, jejich šílených nápadů a všeho, co k nim patří. Střihové epizody TG nikdy nezklamou, a tenhle je navíc tak ohromně nostalgický, že je vlastně ještě o něco lepší. 100% čistě z lásky k tomu pořadu. ()

gazogazo

Průměrný divák tg většinu scének už viděl, takže je to zas jen recyklace s pokusnou pomocí mluvících hlav nějaké extra patro. ()

subic

John Bishop provází vzpomínkovým pořadem, kde jsou jen krátké prostřihy epizodami a dokument dělá takový průřez tím, co bylo v Top Gearu mezi lety 2002-2015 za už ukončené éry Clarksona, Hammonda a Maye. Byli to 3 zaměstnanci BBC, 3 motorističtí pseudonovináři, 3 křupani, 3 frajírci nebo zkrátka 3 chlápci se zastydlou pubertou, nazvěme je jak chceme, zkrátka dělali pořad, který byl hlavně hyperskvělá zábavná show než pořad o autech. Hodně krát závodili se starými kraksnami různých značek a v různých zemích, jindy auto honilo vlak nebo letadlo, jindy zase auta různě poupravovali a přestavovali, zkrátka všelijak prznili, taky různá auta podrobili různým experimentům. Miloval jsem ho a hodně mi rozšířil obzory, do té doby, než ho začali dávat na Prima COOL, jsem neznal spoustu aut, třeba Zonda, Ascari, Koenigsegg a celá řada dalších. ()

DarkSikorski odpad!

Já mám Top Gear rád. Ale tohle není Top Gear. A hlavně tady jde o to, proč tento "speciál" vznikl. Takže proto to nelichotivé hodnocení z mé strany. ()