Päťdesiat kíl zabaveného heroínu ešte včera odpočívalo v uzamknutom, snáď najprísnejšie stráženom policajnom sklade v Detroite. Dnes však po heroíne nie je ani stopy a nikto nevie, kam sa vyparil. A hlavne ako a prečo. Isté je len to, že niekto je bohatší o päť miliónov dolárov. A ten niekto možno nosí policajnú uniformu. Na policajtov to nevrhá dobré svetlo a celá situácia nahráva na smeč ľuďom, ktorí s policajtami nikdy neboli zadobre. Presne takým je aj obchodník s drogami Latrell Walker (DMX), ktorý sa len utvrdí v tom, že policajti sú banda predajných, skorumpovaných a podplatiteľných gaunerov. Myslí si to však len do chvíle, než sa objaví Orin Boyd. Vtedy zistí, že nič nie je také, ako to na prvý pohľad vyzerá... A dvojica má naozaj plné ruky práce. (TV Markíza)

heyda

Další Segalova akčňárna...tentokrát však není za poldy, ale proti poldům. Pro fanoušky Segala povinnost, pro toho, kdo ho nesnáší, tak ať to radši nesledují. Já se řadím do skupiny, která respektuje Segalovu tvorbu a někdy se u ní dokáže i velmi pobavit. Tentokrát jsem se i docela bavil, takže 3 fajn hvězdičky. ()

Juto

Tento krimi/ thriller o policajtoch a drogách je vo svojej nízkej kvalite efektívnou zábavou. Zápletka nie je žiadnou novinkou. Seagal je osamelý strážca zákona, ktorý hrá podľa vlastných pravidiel...dobre poznáte ten typ, táto postava bola použitá v nespočetných filmoch,ale tu to funguje dobre. 6/10 ()

ScreamJay

Všichni stárneme a tak tomu je i u pana Seagala. Sice už si odskočil od svých „akčních“ ekologických dokumentů, ale k jeho původním filmům má tohle docela daleko. Film nenabízí nic převratného a větší akce se strhne až na samotný závěr. Ale když to vezmu z pohledu nenáročného, jo jasně nenáročného diváka, který nečeká žádné novátorství a jde mu jen o to se u filmu vysloveně nenudit, pak zase musím říct, že úplně nudit se u toho nelze. A sem tam je to i vtipný. ()

Wacoslav1

Nerad používám jedno slovo v komentáři tak často, ale tady si nemůžu pomoct. Tenhle film je prostě cool. Seagal je v něm cool, úvodní akční scéna je cool i ty rapující hvězdy jsou překvapivě cool a scéna z nákupem auta je úplně nejvíc cool. No a Wacoslav1 byl pěknej vůl když tento poslední opravdu téměř po všech stránkách vydařený Seagalův epos ocenil jen 3* Tohle je film dokonale napsanej mistrovi taktiky na tělo, ale nejenom jemu. Občas mi ta převaha drsných nigga gangsta ve filmech vadí, ale ne tehdy pokud mají solidně napsaný dialogy dokážou i pobavit a nepůsobí samoúčelně a trapně a to je přesně příklad tohohle filmu. Poté co Seagal v úvodní bombastické scéně na mostě velkolepě zachrání víceprezidenta se nedočká žádného vděku ba naopak je převelen na zapadlou stanici až po krk do svinstva, tam se ani neohřeje a degradují ho na dopraváka přesto se pustí na stopu něčeho velkého a ve spolupráci z nečekaným tajemným komplicem odhalí rozsáhlé zapojení policajtů do drogových kšeftů. Film má na rozdíl od jiných Seagalovek i kompetentní scénář a tak snad zamrzí jenom to, že už to není až tak úplně film který stojí a padá se Stevenem jako v dobách jeho největší slávy, ale i tak si ty poctivý 4* zaslouží.75% ()

Skleena

Neuvěřitelná kombinace v podobě Saegalova filmu s existencí příběhové linie a občas i vtipnými hláškami. Především co se týče zmínky hlavního představitele o vlastním "xichtě šťastného muže" :) Není to úplně blbý, není tam nevkusná hudba (a to nejsem žádnej fanda danýho žánru) a dokonce tam je i svižnější, pro Stevena neobvyklá akce (pán elegán, nakládající bez kapky potu na čele). Tak nějak mi z toho v celkovém součtu vychází jeden z nejzdařilejších počinů zmiňovaného gentlemana. Klobouk dolů, blýskavě černé vlasy s copánkem ven! ()

• V scéne, kde Orin Boyd (Steven Seagal) počas jazdy v čiernej dodávke zápasí s dvoma chlapíkmi, vykopne jedného z nich von cez otvorené dvere. Pri zábere z vonku je však jasne vidieť, že vypadne iba figurína v blond parochni. (Patrik200s)
  • Natáčení v Torontu se pozdrželo, protože David Vadim byl zadržen a obviněn z pokusu o znásilnění. (Terva)
  • O bojovou choreografii se postarali sami protagonisté filmu Steven Seagal a Michael Jai White. (ČSFD)