Všetkých zabi!

• Česko Balkánská pomsta (viac)

Keď je do miestnej nemocnice privezený záhadný cudzinec na pokraji smrti, vypočúvanie FBI odhalí medzinárodný plán pomsty. (TV Markíza)

Wacoslav1

Laco se rozepsal, já budu stručný. Zmatená píčovina bez děje navíc v akčních scénách se furt klepe kamera a je to proložený milionem střihů takže je hovno vidět. Uvažoval jsem, že dám aspoň 2*, protože je fakt, že film je aspoň hodně akční a furt se v něm střílí nebo řeže, ale mě to přišlo fádní a bez šťávy prostě mě to nebavilo.20% ()

vegetol.mp

Rutinní a ničím zajímavý akční béčko, jehož jedinou devizou je obsazení pár známých ksichtů. V podstatě je to to samý, jako Game of Death se Snipesem, jen tady se scenáristi snažili uplést z hovna bič a totálně primitivní historku zcela nesmyslně zaplevelili množstvím zbytečných flashbacků, který jen zpomalují tempo. Souboje nejen že nejsou nic extra, ale ještě ke všemu nejsou ani moc krvavý. Nejlepší je ten Van Damme vs. Bernhardt, kde je mimochodem krásně vidět, že Bernhardt by Van Damma sežral k snídani. Každopádně se na to koukat dá a jako zabiják času to neurazí, ale dost nechápu, že všichni nadávají na Seagala. Tohle bylo mnohem horší, než některý poslední Seagalovky. Na Killing Salazar se to nechytá a to mají oba filmy hodně společnýho. ()

SeBig

Žán Klod by v tomhle filmu potřeboval fastumgel, celej film se tam totiž tváří jak nemohoucí duchodce, chodí jak když se mu chce srát a tak.. jinak film celkově pusobí jako slušný céčkový exkrement.. ten výslech tý pindy co neuměla hrát.. vyslýchá jí botox a bezdomovec co si hrajou na ef bí áááj. Akce tam je ale je taková nicotná, pomalá, Žán Klod je tu vychcípanej prej potřebuje cukr a jídlo aby se dobil, celej film má vybitou baterku.. ani ta bitka mezi nim a jeho synátorem mě nebavila.. ale nakonec se přece jen našlo něco co se mi tak trochu libilo.. že ukazali.. teda aspon se snažili ukazat, každýho tech záporaku minulost a přiběh a to chválim. Jinak je to céčkovej šitizmus. ()

malylada

Hodně mizerný akčňák, který nepotěší ani dublováním Van Damma v akčních scénách. Zmatečný střih při jakékoli akci, která je navíc podprůměrná a s absolutními amatéry. Film vypadá navíc hodně z levného soudku a nemůžu si pomoci, ale Van Damme má stále na víc, než upadat do vod Seagalovek. Na tento film se budu snažit rychle zapomenout.......3/10 ()

Xmilden

Trošku úsměvný pokus o finálové vyústění ve stylu Obvyklí podezřelí. Taková patlaninka, kterých bohužel za poslední roky už Jean-Claude zase několik natočil. Tentokráte nemá ani adekvátní protivníky (zamačkávám slzu při vzpomínkách na občas taky špatné trháky tohoho belgického ovčáka, ve kterých hrál alespoň Scott Adkins). 20% ()

• Počas výsluchu Suzanne príslušníkmi FBI je z nahrávky počuť, že je nedeľa, 15. augusta 2016. V roku 2016 však pripadol 15. august na pondelok. (beso74)
  • Režisérsky debut kaskadéra Peter Malota v hlavnej úlohe s Jean-Claudeom Van Damme je len prehodením ich spolupráce z roku 1996 (The Quest), vtedy sedel na režisérskej stoličke Van Damme a Malota si zahral postavu španielskeho bojovníka. (beso74)