Seržantka Nancy Devlinová je uznávaná policistka, která však skrývá temné tajemství – loajalitu k obchodníkovi s drogami Frankovi Le Sauxovi. Když jejich tajné setkání skončí vraždou a Nancy je chycena v křížové palbě, spojení s Frankem je blízko odhalení. Snaží se zakrýt všechny stopy a dostává se na nebezpečnou hranu zákona. Poté se sama ujme vyšetřování vraždy a nikdo kromě ní netuší, že je pohřešovanou svědkyní, kterou policie a vrah hledají... Nancy musí vypátrat vraha a před kolegy skrývat svoji pravou tvář. Dokáže zůstat o krok napřed, aby nedošlo k šokujícímu odhalení? (TV Nova)

MartinezZ

Nuda, fakt echt nuda. Rádoby zápletka z těch lacinějších, spousta trubkovitých postav a hrozně složitá rozhodnutí pitomě triviálních záležitostí. V případě, že děsně nesympatické hlavně postavě přejete, aby jí vyšetřování naprosto semlelo, namísto vyřešení případu, je něco špatně. Navíc to tady ani nekončí a a někdo z tvůrců si asi myslí, že by to mělo pokračovat. Ne, nemělo. Šest plytkých hodin. Obejděte to bez ohlédnutí. ()

emma53

VB na mě jukalo americky, alespoň jsem to tak cítila. Jinak hlavní postava byla sympaťačka a jejich šéfka, klasika, přesně tak si šéfky představuji. Čtyřku dávám mimo jiné i proto, že dokázali každý díl na konci tak vypointovat, že jsem musela jet a jet a je tu konec i když ten vypadal na další sérii někdy v budoucnu. A není to 60 minut, ale +- 45 minut. ()