Lauren Pierceová se právě stala šampionkou soutěže středních škol tří států v lukostřelbě. Po soutěži se Lauren a členka jejího týmu Emily vrátí do hotelového pokoje, kde oslavují vítězství. Přípitek střídá přípitek a alkoholu stále přibývá. Když je vyruší Emilyn hrubý přítel Daniel, Lauren po něm vystartuje a brutálně ho porazí. Je pak odsouzena na pobyt v dívčím reformním táboře Paradise Ridge, umístěném v horách Kalifornie.Tento "reformní tábor" se ukáže jako zkorumpované a zvrácené vězení, které mladé dívky zlomí. Rodiče o tom bohužel nemají ani tušení. S pomocí Rebeccy, silné a provokativní mladé ženy, s níž se Lauren spřátelila, obě uniknou z nebezpečného zařízení a bojují o své životy v divočině Utahu. Je to cesta růstu, přijetí, vytrvalosti a nezdolné víry ve správnost toho, co dělají. (TV JOJ)

Pink.Panther

Jsa chudý student uvítal jsem když ve vesnici nedávno otevřeli asijské bistro Pagoda. Abych nebyl považován za čínskovietnamského agenta vejdu k těm milým šikmookým lidem vždy nenápadně zadním vchodem. Z menu si vyberu můj oblíbený vídeňský řízek Azor za 40 Kč, který občas proložím výtečnou pekingskou polévkou Míca za 10 Kč a podívám se na televizní vysílání na velkoplošné televizi Huawei._____Onehdá dávali takové americké akční béčko, předpokládám televizního formátu, tuctová hovězina, ale celkem zábavná. Na 80% to vytáhl závěrečný titulek, podle kterého je film inspirován velkou úplatkářskou aférou, kdy soudy za úplatu poslaly tisíce nezletilých delikventů do ziskových převýchovných táborů. Co se tam skutečně dělo, či mohlo dít ukazuje tento film._____Tedˇ nevím nad čím přemýšlet dřív, kde mají nejhorší gulag zdali v Putinově Rusku, Si Ťin-pchingově Číně, či v bratrských USA? Nebo řešit záhadu kam za poslední půlrok zmizely všechny potulné kočky ze vsi, o psech ani nemluvě. Produkce: MarVista Entertainment ()

Mikecat

Puberťácky útek dvoch 16r. dievčat z nápravného zariadenia pre "talenty" podľa skutočnej udalosti. Prevedenie však slabšie - aj keď Bailey a Jeanine sa dosť dobre snažia. Zaujímavá zápletka otca so synom a do toho všetkého zapletená korupcia a súdnictvo. Chovankyne sa sprchujú nahé v studenej vode (kamera zozadu) a dozorca hľadiac cez dieru za stenou masturbuje aj takéto veci sa tu dejú, ako nátlak zlomiť "silné" povahy. Následný pokus o útek už slabšie režijne zvládnutý. Režisérovi treba prestreliť ruku, nech s ňou skúsi niečo udržať. Určite by to chcelo dlhšiu stopáž a viac zdramatizovať a prepracovať záver. ws ()

Acrobat odpad!

Ani za mak ma nepresvedčil film pri záverečných anotáciách. Sadistické správanie je nadnesené úchylnosťou samotnej režisérky.Celé to má nádych nemeckej televíznej tvorby, pričom aj tu platí zdesenie, že prečo na seba dobrý či zlý vždy upozorní na to, že pôjde o konfrontáciu. Skrátka lesbičky natočili na takúto stopáž pomerne nudný film,kde niekto ťahá za sebou kus tehly. Miestami som si pripadal ako v Tigerlande. Najšokujúcejším faktom tak je to, koľko berú americkí sudcovia. Naši neberú ani zlomok toho. (videné 28.1.2019, JOJcinema) ()

filipvrbik

Námět, jakž takž, ale film a hlavně zpracování příšerné... Jeden z nejhůř režírovaných snímků. Jedna hvězda za hezký holky a to, že se to možná stalo...20% ()