Krátkometrážní anime seriál o muži, který nesnáší svoji práci a středoškolačce Ai, která je obdařena bujným poprsím. A co že mají společného? Jedno pondělní ráno se zcela náhodou seznámili v metru. Tehdy poprosila Ai onoho muže, aby jí dělal ochránce, a stal se tak strašákem pro všechny potenciální úchyláky, kteří by ji mohli během cesty přecpaným vagónem osahávat. (EMIA)

DaweForeman

12 + 2 krátkých tříminutovek čistého anime, které vydají tak na dva díly klasického. Přesto je to taková oddechovka, která je zaměřena jako i v tomto anime na odbourání trochy stresu v podobě mnoha nadýchaných pohupujících se dámských polštářů. Vše doplněno o ne moc přehnaný humor a lehce provokující ecchi. Přesto z příběhu jako takového si člověk vzhledem k dané délce moc neužije, což bych viděl na škodu. Přesto mě asi nejvíce pobavil díl o zubařce a karmě. Animace je celkem slušná, jen kdyby alespoň bylo přehledné kdo je kdo a taky kdyby se doplnili chybějící oči, kdy daná postava vypadá celkem groteskně, obzvláště když ten šéfík tam je má. Hudba je taková celkem atmosferická a lehká. *** Dočkalo se to druhé série o dalších 12 dílech, která se drží v duchu té první, kdy tu nic nevylepšili, ale zároveň nic nepokazili. Možná bych trochu více vyzdvihl hudbu. Dále bych ještě zmínil trochu podobný počin, který byl vysílán zároveň s touto druhou sérií a to anime "Ganbare Douki-chan", které má podobnou animaci, atmosféru a celkem podobné tématiky, kdy se to skoro jeví, jako kdyby to dělal jeden autor. ()