Osobná skúška

(TV film)
  • Česko Osobní zkouška (viac)
všetky plagáty

Laura (Terry Farrellová) sa práve prisťahovala do mesta. Pracuje ako asistentka trénera basketbalu. Hneď prvý deň sa zoznámi s Ericom (Adrian Pasdar), ktorý jej príde opraviť odkvap. Okamžite si padnú do oka. Laura po pár dňoch zisťuje, že dievčenský basketbal v tomto meste berú obyvatelia až príliš vážne. Hlavne tréner, ktorý je podľa Laury prehnane prísny na hráčky. Sezóna sa iba začína a po výhre domáceho tímu dostane tréner infarkt. Síce prežije, ale musí zostať v nemocnici. Laura sa ho rozhodne dočasne zastupovať. Okrem toho ona a Eric už nie sú „len“ priateľmi. Prvý zápas sa pod jej vedením skončí prehrou. Rodičia hráčok sú rozčarovaní a z neúspechu obviňujú Lauru. Podarí sa nakoniec Laure obstáť ako trénerka? A nechodí Eric s Laurou len pre to, aby mala jeho dcéra, vášnivá basketbalistka, viac hráčskych príležitostí? (oficiálny text distribútora)

viperblade

Filmy ze sportovního prostředí mám rád. Tenhle kousek sice patří k těm slabším, občas se zasmějete i tam, kde to v plánu určitě nebylo, ale myslím, že na ty tři hvězdy to bude stačit. Zvláště mě potěšil Adrian Pasdar. A Terry Farrell se neskutečně podobá Juliann Margulies. Do konce filmu jsem byl přesvědčený (a nejen já!) že to je ona. ()

artas

Banálny príbeh ktorý som už toľkokrát v rôznych obmenách mohol vidieť. Nič mimoriadne, určite nie komédia skôr prehliadka všetkých klišé filmov tohto žánru. ()