kaylin

Je to dvojka a je to v podstatě kopírování prvního filmu, ale nemůžu si pomoct, Norům se podařilo vytvořit postavy, které jsou celkem fajn, a tak mi vlastně ani nevadilo se k nim vrátit. A když se na scéně zase objevil žlutý Mustang, byl jsem rád. Honičky jsou pořád výborné a místy jsem jen zíral, jen ten příběh vlastně není vůbec důležitý. ()

mart93

Pokud jste viděli jedničku, dvojka už vás neoslní. Dobrý humor a nápaditost Norům při tvorbě dalšího dílu zůstala. Hned od začátku se jde docela rychle na věc a hurá závodit. Stejně jako v jedničce mi přišlo trochu nešťastně natočená scénka vyprovokování k závodu. Prostě tomu člověk moc nevěří. Myslím že se snažili udělat u hlavního hrdiny takový McFly efekt, kdy když někdo řekne že je srab, tak jde do všeho po hlavě.. No tady se to tak nepovedlo. Co mě napadalo u některých scén během filmu, ostatně stejně jako u jedničky, že méně by bylo často více. Kdyby film posadili trošku více přízemně a ubrali počítačových efektů.. jako např postava boyfrienda který má Hiluxe v top úpravě a přitom vypadá že za týden mu končí prázdniny a jde na prvním rokem na střední.. Za celý film jsem si na tu postavu nezvykl. Co se týče záporáka tak je trochu sofistikovanější než v prvním díle ale pořád docela primitivní. Myslím že pohrát si s pár aspektama tohoto filmu by udělalo ve výsledku hrozně moc. Co se týče konce opět cením parádní překvápko, kterému jsem se opět upřímně smál. Jednička super, bavil jsem se.. dvojka nic co by mě oslnilo.. ač né uplně k zahození tak spíše dozvuk jedničky.. Na trojku už se asi budu trochu bát podívat :) Ikdyž svěží Norský vítr v plachtách který Šlápni na to do žánru filmů o autech vneslo, mě potěšil, cítím tu zároveň trochu promarněný potenciál který by film měl kdyby se to trochu poladilo. ()

Muf911

Děj tak trochu o ničem, několik aut jede v celku volném tempu ze západu Norska, přes Švédsko, Finsko až do Ruska. Cena pro prvního není nic, ale zjevně se pro ni vyplatí rozbít cestou několik aut a riskovat na ledu před ledoborcem. Mimochodem ta scéna s krou byla asi nejlepší moment filmu. A hudba taky zaslouží pochválit. ()