Úžasná paní Maiselová - Série 2

(séria)
USA, 2018, 8 h 37 min (Minutáž: 43–59 min)

Rachel Brosnahan, Tony Shalhoub, Alex Borstein, Michael Zegen, Marin Hinkle, Laura Dreyfuss, Luke Kirby, Caroline Aaron, Brian Tarantina, Colby Minifie (viac)

Po úspěchu v Gaslightu se negativní dopad zesměšnění Sophie Lennonové projeví naplno a Midgina snaha dostat se na vrchol se stává těžší, než kdy dřív. Úděl komika si vybírá svou daň a Midge cítí potřebu říct rodině pravdu, obzvlášť když její rozhodnutí ovlivňují všechny kolem ní. (Prime Video)

oasismanik

Seriál si drží stále špičkovú kvalitu a atmosféru, hlavne prázdniny v Catfish boli absolútne brilantné, ku koncu seriál dosť zvážnie a humor takmer úplne vymizne, ale tak o tom je tento seriál, nie je to o tom, že vybuchujete smiechom, skôr sa len tak sem-tam usmievate. Stále som rád, že som tento, u nás v podstate neznámy, klenot objavil. ()

tehol

jeste lepsi nez prvni serie, pohlazeni po dusi proste :D. mam ted takove souzneni s midge, ze ani nemuzu pomalu sledovat jeji standupy, protoze se bojim, ze se neco pokazi.. to jak sledovat penalty pri finale ligy mistru kdyz (nekdy v budoucnu, verim a verit budu).hraje arsenal. ◘◘◘◘ ps. dejte rachel dalsi glob (nebo aspon Abeovi). ()

lmc

Mrs. Maisel je zpět. "Palladino feeling" je lepší než kdy dřív, výprava je fantastická, kamera a hudba také a seriál stále nabízí spoustu skvělého humoru. Nemyslel jsem si, že Amy Sherman-Palladino někdy překoná Gilmorky, ale The Marvelous Mrs. Maisel je o stupínek vejš. Druhá série je stejně dobrá, možná i lepší, nežli ta první. Tenhle seriál je radost sledovat, má ohromnou duši a je z něj cítit poctivá filmařina. Pokud jste milovali Gilmorky, budete milovat i Mrs. Maisel a její opravdu zábavné stand-up výstupy. Vřele doporučuji. (viděno ve 2k, zdroj Amazon Prime) ()

Katka189

Tak jo, druhá série je za mnou a já se bavila víc než v první sérii. Nejvíc se mi líbili líbily prázdninové epizody. Z těch jsem umírala. Abe válel. V půlce druhé série dej zvážněl. Hlavně s Abem, sama si myslím, že je na něj toho moc. Ale jsem ráda, že Abe dostal více prostoru. Protože on mě baví. Tony Shlahoub ho hraje skvěle. Těší mě, že zrovna za tuhle sérii dostal Emmy. Pak mě ale baví i Susie. Ona je rázná ale úžasná ženská a taky vždy pobaví.  Bála jsem se, že s přibývajícími díly se budu nudit, ale opak je naštěstí pravdou. Jdu se dívat na třetí sérii a těším se na ni. ()

NikiVai

Mám ráda humor, ráda se bavím, ale když ta legrace plyne přirozeně, u komedií nebo stan-upů se nudím. Na paní Maiselovou bych se asi nešla nikdy podívat. A přesto mě tenhle seriál neskutečně baví. Víc si užívám Miriam v běžném životě, než na jevišti, ale i tam je skvělá. A v druhé sérii mě nejvíc pobavily díly z dovolené. ()