V roce 1958 v New Yorku vede Midge Maiselová spořádaný život – manžel, děti a elegantní večeře na Jom kipur v jejich bytě v Upper West Side. Ale život nabere nečekaný spád a musí rychle najít svou další přednost – proměna z hospodyňky ve stand-up komičku je divokou volbou pro všechny kromě ní. (Prime Video)

Necrotongue

Pilotní díl byl pro mě dost zvláštní. Neměl jsem pocit, že bych se díval na něco úžasného, humor byl sice přítomen, ale nebylo ho tolik, abych se chechtal od začátku až do konce, takže by to pro mě měl být slabší průměr. No jo, jenže já jsem si po skončení půlhodinové epizody uvědomil, že už utekla celá hodina, já jsem se celou dobu bavil, aniž bych pořádně věděl proč, a nuda mi nehrozila ani náhodou. ()

warrenur

Hm, bohata, posahana control-freak zidovka, avsak mila, inteligentna, drava a priebojna. Prvy diel mi prisiel trochu rozpacity. Co si pamatam som vsak vzdy bol blazon do zahranicnych stand-up vystupeni, tak som zvedavy, kam to pod Amy-nym rezijny i scenaristickym dohladom dotiahla. ()

• Tato epizoda byla jednou z nejúspěšnějších videí na Amazon Video, dosáhla diváckého hodnocení 4,9 hvezdiček. (mrtynbaca)
  • Během konverzace, při které jsou Midge (Rachel Brosnahan) a Susie (Alex Borstein) v baru, Midge přidržuje dopitou skleničku s kořalkou na stole. Když se ale střídají záběry, v některých z nich ji už nedrží. (Katka189)