Úžasná paní Maiselová - Série 1

(séria)
USA, 2017, 6 h 56 min (Minutáž: 46–61 min)

Rachel Brosnahan, Tony Shalhoub, Michael Zegen, Alex Borstein, Marin Hinkle, Eden Malyn, Joey Stromberg, Ned Van Zandt, Barbara Kingsley, Caitlin Mehner (viac)

Mitin

Nikdy jsem nesledoval seriál, kde bych minimálně jednou za díl zažil tak enormní cringe. Je to zároveň strašně návykový a zábavný a přesto si každou chvíli říkám, proč to ještě sleduju. AS-P to svým stylem tvorby zachraňuje a zároven vytváří scény, který vydržet dokoukat je výkon a človek by měl dostat medaili. Stand-upy jsou málokdy vtipný a ačkoliv je to srdce seriálu, přeju si ať každej standup co nejdříve skončí. Postavy jsou vážně skvěle napsaný, Midge, Joe a Monk jsou zatím nejlepší trio. ()

hazdrova

Musím povedať, že som pani Maiselovú začala pozerat skôr z masového donútenia, že - to si pozri, to je dobré, zasmeješ sa. Prvé dva diely som sa moc nesmiala, skôr som obdivovala scénu. Potom sa to však zlomilo a keď pochopíte humor, celé dobové prevedenie a hlavne najlepšieho a najvtipnejšieho Monka a ešte k tomu žida Tonyho Shalouba, budete sa často chechtať. Nie je to najvtipnejší ani najlepší seriál sveta, ale Amy Sherman Palladino urobila dobrý krok vpred, keď sa vymanila spod Gilmoriek do ďalšieho úspešného seriálu. 4,3* ()

marhoul

Nevím, mám-li více chválit seriál, brilantní scénář nebo okouzlující Rachel v roli Miriam. Tato dáma je úžasná! Od pohledu bystré stříbro, které neposedí, nepostojí, pusu nezavře a buď leží nebo běží. Nic mezitím. Navíc je vtipná nejen tím, co ji scénáristé předložili, ale smysl pro humor ji tak nějak kouká z očí. Krásná baba, co to umí rozbalit. Po první sérii chválou nešetřím. Nevím, co mě čeká dál, ale prozatím je to natočeno přesně pro mě. Konverzačky mám v oblibě. ()

Streeper

Hned na začátek musím říct, že tvůrci Gilmorek tu jsou cítit na sto honů. Opravdu, hlavně ta ukecanost hlavní postavy. Jakmile Midge začne mluvit, hned vidím Lorelai s Rory jak spolu diskutují a díky tomu má Mrs.Maisel takové kouzlo. Je to vtipné, má to skvělé tempo a navíc ta úžasná atmosféra 50.let. ()

vnimatkrasu

Naprostá scénáristická lahoda. Jakkoliv Midge válí na pódiu, jakkoliv Tony Shalhoub cedí skvělý hlášky, největší předností je tu hloubka a dokonalej vývoj postav. Na co se Amy Sherman-Palladino musela dřív vykecat v třiceti Gillmorkách, na to jí teď stačí osm Maiselek. Osm, u kterých se místama přistihnete, že hltáte všechno. Slova, obraz, každičkej úsměv dokonalý Rachel Brosnahan. ()

• Tato epizoda byla jednou z nejúspěšnějších videí na Amazon Video, dosáhla diváckého hodnocení 4,9 hvezdiček. (mrtynbaca)
  • Během konverzace, při které jsou Midge (Rachel Brosnahan) a Susie (Alex Borstein) v baru, Midge přidržuje dopitou skleničku s kořalkou na stole. Když se ale střídají záběry, v některých z nich ji už nedrží. (Katka189)