Pamela & Tommy Lee: Porno bez cenzury

• Česko Pamela Anderson: Sex živě (viac)
všetky plagáty
Pornografický
USA, 1998, 76 min

Pamela Anderson, proslulá především díky své roli v seriálu Pobřežní hlídka a svému uměle zvětšenému poprsí, a její tehdejší manžel Tomy Lee, předvádějí, jak vypadá soulož na lodi. Začíná orálním sexem, končí ejakulací na Pamelino poprsí. (Heroin17)

Prochy38 odpad!

To myslíte vážně? To už se sem dává každé amatérské porno? A že je to zrovna Pamela, bych aspoň čekal nějakou úroveň. Ale je to trapné home video, které postrádá cokoliv, co by mělo jen z dálky naznačovat, že jde o film. Nemám za co dát *. Jak se mi Pamela fakt líbí, tak za toto nejde ani kývnout hlavou... ()

anderson

Nechápem prečo tu tento "film" každý tak zhadzuje. Veď presne takéto diela by sme radi videli aj od ďalších "herečiek". Túto prelomovú snímku treba naopak zaradiť do pomyselného zlatého fondu kinematograficky priekopníckych počinov. A úprimne chlapi, nechceli by ste si tu strihnúť menšiu "čurdu" ? :-) (20.5.2005) ()

maniak.sused

Treba si uvedomiť, že Pamela bola prvá.. Až potom prišli všetky tie Paris a Kim a ostatné hollywoodske čupky s domácimi videami. Takže jedna hviezda za priekopníctvo. Druhá za to, že to nepôsobí tak vykalkulovane, ako niektoré novšie počiny v tomto porno subžánri. Tretia za motoristickú scénu. Pretože práve kvôli tej scéne začali milióny chlapcov a chlapov na celom svete túžiť po podobnom spríjemnení šoférovania. A štvrtá za krásnu vysokoškolskú spomienku, keď môj spolubývajúci na margo tohoto videa predniesol slávnu vetu: ,,Pamela má p..u, na akú sa nezabúda." A nech si hovorí kto chce čo chce, toto video sa stalo kultom a kultové veci predsa nedostávajú tri hviezdičky. ()

MarekT odpad!

Ten odpad, co zde dávám, berte, prosím, jako jedno velké vyjádření názoru na pornoprůmysl obecně. Nechtěl bych si hrát na nějakého moralistu, ale já jsem nikdy ve sledování porna nenacházel nějaký smysl - prostě když sex, tak aktivní a bez kamer. Dívat se na dva cizí lidi při provozování ve mě nevyvolává nějaký pocit, notabene vzrušení (tím mířím směrem k dámské části obsazení). ()

Lima odpad!

Jéjé. No tohle megadílo bych tady ani nečekal :o) Takže - kamera vynikající, scenář rovněž, režie jakbysmet. Casting je dokonalost sama. Tommy má hezkou kérku, je herecky velice zdatný a svým vášnivým herectvím inspiroval i Pamelu, která zde podává největší herecký výkon své kariéry. Známý filmový recenzent František Červenokostelecký, toho času na pavilónu č.12 v bohnické léčebně, označil toto dílo za jedno z nejvýznamějších postmodernistických děl 2.poloviny 20.století. Myslím, že není potřeba nic dodávat. ()

• Záběry Pamely a Tommyho neměli nikdy spatřit světlo světa, avšak stavební dělník, který pracoval na jejich nové koupelně, využil příležitost a kazetu s jejich hrátky odcizil. Po néuspěšném vydírání ji bez okolků vyvěsil na internet. (korbitch22)
  • Predajom približne 600 000 kópií tohto videa je toto video jedným z najpredávanejších videí pre dospelých všetkých čias. (Raccoon.city)
  • Části tohoto domácího videa byly natočeny v Pamelině obytném přívěsu během natáčení filmu Barb Wire. (DaViD´82)