The Ice Cream Truck

• Veľká Británia The Ice Cream Truck

Po dlhých rokoch sa Mary (Deanna Russo) so svojou rodinou rozhodne vrátiť do mestečka, v ktorom vyrastala. Po príchode zistí, že za tie roky sa v mestečku takmer nič nezmenilo. Jediným, čo nedokáže rozpoznať, sú jeho noví obyvatelia. A je tu ešte jedna nová vec: zvláštna zmrzlinárska dodávka, ktorá sa pohybuje v uliciach a čaká na zákazníkov. Tým ale ponúka úplne iné veci ako chutný mrazený krém. (Marceloo)

Karamanlis

The Ice Cream Truck je miestami síce trochu suchopárny ale inak pozerateľný slasher s čudesným záverom, štýlovo pripomínajúci subžánrovú béčkovú tvorbu z 80. rokov. Tematicky podobný, čo sa ale prejavu záporáka a celkovej kvality týka o poznanie lepší slasher o vraždiacom zmrzlinárovi už bol natočený o 20 rokov skôr a volal sa Ice Cream Man. ()

Marceloo

Po dlhých rokoch sa Mary (Deanna Russo) so svojou rodinou rozhodne vrátiť do mestečka, v ktorom vyrastala. Po príchode zisťuje, že sa počas celej doby v mestečku takmer nič nezmenilo. Jediným, čo nedokáže rozpoznať, sú noví obyvatelia. Okrem nich tu je ešte jedna nová vec. Zvláštna zmrzlinárska dodávka, ktorá sa pohybuje v uliciach a čaká na zákazníkov. Tým ale ponúka úplne iné veci ako chutný mrazený krém. - Čakal som, že toto bude zatial najvydarenejší horor, ktorý distribuuje štúdio Uncork'd Entertainment, a nakoniec sa to aj podarilo, aj keď pri tej nízkej konkurencii to nie je velký úspech. Konečne sa objavili sympatické postavy, slušná technická stránka s dobrou kamerou a hlavne zaujímavou hudbou. Som rád, že konečne zistili, že Haunted House horory s nulovým rozpočtom nikoho nezaujmú, a tak dali šancu režijnej debutantke, ktorá prišla so zaujímavým nápadom Slasheru so zmrzlinárskou dodávkou. Ale keď sa pozriem, čo toto štúdio chystá pre rok 2017 a 2018, tak toto bude asi jediný schopnejší projekt za dlhý čas. + herec z Halloween II, The Lords of Salem, Freaks of Nature a 31 + herečka z Scream Queens ()

JASON_X

Příjemně odlehčená, nenáročná a pohodová záležitost s příjemnou hudbou, kamerou i herci, která je ve zdejších černých číslech naprosto nezaslouženě. Ovšem může za to taky možná ona zavádějící nálepka 'horror', která musí leckterého horrorového natěšence zákonitě zklamat až popudit. Naprosto vůbec se totiž nejedná o horror, ale o jakousi prapodivnou fůzi alternativního soft slasheru, černé komedie a lehce lynchovské telenovely pro ženy v domácnosti. Zní to asi děsivě, ale mně se na to koukalo hodně hodně dobře. Zásluhu na tom má především Deanna Russo, jejíž přehrávaná kreace upejpavě frivolní a zastydle pubertální paničky je kouzelná. A roboticky schizoidní pan zmrzlinář je ovšem taky výborná figura. A samotný závěr pak odpálkoval celý už beztak podivný předešlý děj do sféry čiré absurdity a nelogična, za což má ode mne další bod - mám rád nestandardní kousky a u tohohle jsem se skvěle pobavil a odreagoval. ()

J*A*S*M

The Ice Cream Truck není tak špatný film, že by vyloženě urážel svou existencí, jen je hrozně prázdný, zbytečný a nezajímavě udělaný. Když už točím vyvražďovačku, tak by proboha mohla mít víc než zhruba tři vraždy, přičemž na první se čeká půl hodiny. A mezi tím není nic, žádný styl, žádná zábava, žádné ozvláštnění. Hororově zcela krotké, a na tuctově natočenou romanci mezi třicátnicí a teenagerem se koukat nemám zájem. ()

GameboyNES odpad!

boha co to bylo za sračku?!!!! Tvářilo se to jak vybíječka z 80tek. Hrála tam sexy MILFka Dajána, hudba vykradená z 80.tkovejch slešrů a já tak strašně nudil, nudil, nudil, boha to se vleklo jak smrad z lečových prdůůůů.. Žádný kozy, gore, tři ubohý vraždy mimo záběr jak v mechické telehovnele., prostě odpad ()