iolaos

Tak tohle bylo pro mě utrpení, že já cyp jsem se nechal zlákat velkohubými recenzemi u konkurence. V první třicetiminutovce není povšimnutihodného zkrátka nic, otřesní herci jsou totálně jaloví, tempo zadrhnuté a megauspávací hudba evokuje křeče v přitahovačích čelisti od neustálého zívání (vybavuju si, že podobné cajdáky buřili v pohádce Tři oříšky pro popelku na zámeckém plesu, právě v momentu, kdy Trávníček klofnul Šafránkovou)....... A kdo byl kurva ten Kevin, to nevím. Nedodíval jsem se. Hlášku usera z imdb bych parafrázoval na "For hardcore b-horror fans only"... ale jen s extrémní dávkou trpělivostí, ta mi dnes asi chyběla. Čekal jsem raritní gore, no co už, možná jsem měl "štěstí" jen na cenzurovanou verzi, protože krvavých cákanců bylo jako sněhu za oknem. 2/10 ()

Karlos80

Temný, poněkud náladový (pochmurný), a místy lehce znepokojující low-budget-grind-psycho-thriller - drive in verze "Repulsion". Vidím to jako kolega, ale budu přeci jen o něco málo shovívavější. Spoiler: Camilla Carr v hlavní roli mladé ženy (zjevně rozpolcené osobnosti), která žije ve zpustlém venkovském sídle, společně se svým bratrem/milencem Kevinem (což byl psychotický vrah - který je nezvěstný, nebo mrtvý, jeho existence tady je podmíněna pouze odkazem), on tedy žije pouze a jen v mysli mladé ženy, která se pak obléká do mužských šatů, a zabijí každého muže který ji dělá sexuální návrhy, nejčastěji prostřednictvím svého dlouhého ostrého meče. V průběhu celého filmu pak vede se svým imaginárním bratrem/milencem dialog! Úvod se mi líbil, značně skličující a ponurá atmosféra také ušla (hodně tomu napomohlo samotné prostředí), stejně tak jako některé vraždy (bohužel bez gore!), film ale jinak neměl skoro žádné napětí, a celkově to bylo strašně moc pomalé, předvídatelné a hlavně nudné, až jsem pomalu usínal (i těch 78. minut mi připadalo jako věčnost, asi jako kdybych se koukal na film 5x delší), velké překvapení se nakonec také nekoná (stále spíše zmatené, plno nezodpovězených otázek), přestože samotný příběh nebyl vůbec špatný. S.F. Brownrigg byl jinak docela zajímavý režisér (viz. jeho "Video Nasty" titul "Don't Look in the Basement!"), tenhle film byl ale pro mne zklamáním, sám režisér pak stál za daleko lepšími filmy, přesto že jich za svou kariéru natočil jen 5, tento titul byl jeho předposledním filmem a čtvrtým hororem v řadě. Z mého pohledu, ale tentokráte spíše ztráta času. ()

• Stephen Tobolowsky v tomto filmu debutoval. (Pumiiix)