Jeden moderátor, dva týmy, čtyři soutěžící a dvanáct otázek. Nová (ne)vědomostní soutěž konečně v Čechách. Moderuje Michal Novotný. (TV Barrandov)

otík

Vysílány 2 série, v první sérii moderátor Michal Novotný, týmy vedli Suchánek s Genzerem. Ve druhé sérii moderoval Martin Zounar, týmy vedli Dana Morávková a Aleš Cibulka. Jde o naprosto totálně okopírovaný zábavně-poučný pořad Dobre vidieť (https://www.csfd.cz/film/436106-dobre-vediet/recenze/) nejen nápadem, ale taky grafikou, hudbou a celkovým vyzněním. I přesto je česká verze zcela sterilní, nemá to náboj ani energii a dokonce i ta znělka je horší. Smutné. ()

GeusX

Tady někdo viděl Zázraky přírody a řekl si, že taky si ukrojí z koláče a přiskáčou doláče. Bude to poučné, bude to zábavné, bude tam spousty úžasných bavičů, bude tam všechno co divákovi chutná ... ale i Pejsek s kočičkou upekli lepší dort. Pro opravdu velmi nenáročné diváky televizní zábavy. ()

gabin(a) odpad!

Tak Genzer se Suchánkem konečně doputovali až do stáje TV Barrandov. Odtud už doufejme není cesty zpět ani dál, ledaže by vznikla nová TV P.R.D.E.L. Takže snad už konečně zmizí z TV a tím i z upoutávek, kterými otravují třeba i docela slušné občas vysílané filmy, na které se - na rozdíl od jejich pořadů - chcete třeba i dívat. Jinak, kdybych byla "herec" a ocitla se někde s Alicí Bendovou, už bych ji ani nepřefiknull, jenom by mi došlo, že jsem se dostal fakt na herecké dno. Alice, už si prosím ten šroub na temeni neutahujte. Mozku to nepomohlo nikdy, kráse už to nepomůže a už tak napjatá kůže by Vámi příště mohla prasknout. Už teď vypadáte jako Edgar v Muži v černém, když si stáhne kůži na hlavě dpzadu ("Je to lepšííí?") ()

oskiii odpad!

Suchánek s Genzerem uzavírají svou kariéru. Začalo to štěky ve filmech a seriálech. Následoval novacký Katapult, Tele Tele a Mr.GS - zlatá éra. Poté přestup na Primu a úspěšná Partička. Pak už následoval úpadek v podobě primackých pohodových serošů. A postupný pád jest dokonán nyní. Barrandov je konečná stanice ze které není cesty zpět. Tam vládne pevnou...rukou...parta kolem zženštilého Cibulky. ()

ještěžiju

Tak pokud se chcete dozvědět nějaké nové zajímavosti a díváte se na slovenskou obdobu soutěže s názvem "Dobre vedieť!", tak je to naprostá zbytečnost. Navíc by mě zajímalo, jestli samotní soutěžící neměli možnost slovenskou verzi sledovat. Ta už se nějaký ten rok vysílá a samozřejmě ty otázky už byly vysloveny a zodpovězeny v ní. :-) A to ani neberu v potaz to, že to má nějaký původní zahraniční obraz a i tam to vše zaznělo. :-) Mno pokud porovnám aspoň tu SK A CZ verzi, tak SK verze vítězí. Jak moderátorsky, tak i provedením ... zatím to vypadá, že česká verze nehodlá provádět ani potvrzující pokusy ve studiu ... byť bych jim to ani nedoporučoval. Karol, co provádí pokusy u Slováků, je zábavný ... ten český představitel je děsný. ()

• V jednom díle se finálová otázka ptala na největši jezero na světě. Správná odpověď byla Hořejší jezero, přitom největši jezero na světě je Kaspické moře. (Spajda698)