Jara.Cimrman.jr

"Je tedy zcela evidentní, že had mluvil pravdu, zatímco Bůh vědomě lhal." Já se tedy občas rouhám, někdy vezmu Boží slovo nadarmo a s dodržováním Desatera mám nejeden problém, ale Bůh = deviant? Tohle mi přišlo poněkud přestřelené, ale jen do chvíle nalezení symbolu, který může být univerzální odpovědí na jakékoli náboženské otázky. Konečně vím, že poberťáci, kteří ho malují na každou volnou zeď, jsou vlastně věřící. Haleluja. ()

Frajer42 odpad!

Znovu téma nabízející takřka neomezené možnosti k humoru. Bohužel, ani tentokrát to tvůrcům nevyšlo s nápadem, že Bůh je v podstatě šmírák, který si na obláčků prohání žížalku. Díl naprosto o ničem. [5 %] ()

SOLOM.

Mají pravdu pánové tvůrci. Jakožto nevěřící jsem si tento díl docela užil. Bůh coby šmírák a lhář používal EDEN jako svou „pípshow“ – ale jo, proč taky ne…Fáterníkům se z tohoto dílu musí podlamovat kolena. Stejně jako v případě první série i zde je úvodní díl vcelku vydaření a humorný. ()

Necrotongue

Tvůrci už předvedli lepší kousky. Párkrát jsem se sice usmál, ale opravdu rozesmát mě se jim tentokrát nepodařilo. Když jsem viděl počet epizod druhé sezóny, doufám, že půjde kvalita nahoru, jinak by se z toho mohla stát slušná katastrofa. ()