Mrazivá tajemství 2 představují pokračování nejděsivějších odhalení kresleného vesmíru. V patnácti dílech uvádí skupina na slovo vzatých odborníků na pravou míru pohádková, náboženská a společenská tabu tradující se z generace na generaci a přináší vskutku šokující výpovědi a kontroverzní záběry. Ve světle nových okolností vyplouvají na povrch nejen chladnokrevné zločiny, ale především psychopatologické jevy a sexuální deviace, jež byly dosud tolerovány. Varování internetové televize Stream.cz, že se nejedná o podívanou pro slabší povahy, je tudíž na místě. (Stream.cz)

Jara.Cimrman.jr

"Stačilo se podívat pravdě do oka." Já jsem se tedy do toho oka mrknul a zjistil jsem, že rozbory pohádek mě docela bavily, Boha bych se trošku zastal a do církve bych si kopnul s větším rozběhem. Druhá série sice nebyla tak dobrá jako ta první, ale originalitu rozhodně neztratila. ()

SOLOM.

Druhá řada měla až na poslední díl stejnou kvalitu, takže ve finále určitě spokojenost. Byla však lepší než ta první? Tvůrčí recese a ty jejich šílené dedukce dokáží rozesmát, nechybí několik „trefných úvah“ – ale což, proč si neudělat prdel z kohokoliv a čehokoliv. Akorát někteří věřící to můžou hůř snášet…50% ()

Necrotongue

Druhá sezóna Mrazivých tajemství byla hodně nevyrovnaná, po třech úvodních epizodách jsem si byl téměř jistý, že půjde o úplnou katastrofu, ale velmi silný střed situaci zachránil. Jasně u mě vedou epizody s pohádkovým námětem, velmi mě baví i kritika náboženství, ale musí být provedena alespoň s určitou dávkou vkusu, jinak na mě nefunguje. ()