Semestr

Amálie je studentka filmových věd, žije se svojí mámou, miluje Berlín a svého kluka, co tam odjíždí na půlroku studovat. Damiánovi ale módní přitažlivost německé metropole nic neříká, stejně jako představa currywurstu, levného kebabu a hromady hipsterů na kolech. Budou sociální sítě stačit na udržení jejich vztahu? Zvládnou semestr? Šest měsíců v šesti dílech seriálu, který se odehrává pouze na plochách počítačů a telefonů. (Stream.cz)

Recenzie používateľa SpaceOdyseus k tomuto seriálu (7)

Semestr (2016)

Ohromne prekvapeni. Na prvni dil jsem koukal jen kvuli svezi a neokoukane forme ale velmi rychle si me to ziskalo. Jako zachyceni postmoderniho sveta mladych to funguje skvele. K tomu minimalisticky vypraveny dej, v kterem jsem se videl vic nez bych si pral, neprijemny realismus a je zadelano na konecne poradnou generacni vypoved. ()

Září (2016) (E01)

Zatim me to moc nebavi svym pribehem ani tematem. Ale kvuli zvoleneme svezimu pristupu tomu dam jeste sanci. ()

Říjen (2016) (E02)

Zacina to byt zajimave. Jak zminuji postavy na zacatku, mozna budu i rad, ze jsem to neodlozil po prvnim dile. ()

Listopad (2016) (E03)

V Listopadu se deji veci, ktere jsem presne cekal, ale jsou podane prijemne fresh a verohodne. ()

Prosinec (2016) (E04)

Libi se mi, jak je pribeh odvypraven tak jemne, skoro az "mimochodem". Opravdu by z toho asi mohla byt mala kultovka. ()

Leden (2016) (E05)

Behem Ledna Semestr skvele graduje a vubec nevadi, ze k ocekavanemu konci. Zatim slo o nejlepsi dil, kde se povedlo i pres limitujici formu skvele prenest atmosferu a dodat trosku napeti. ()

Únor (2016) (E06)

Semestr se podarilo zakoncit moc hezky minimalisticky. Skvela prace. ()