Semestr

Amálie je studentka filmových věd, žije se svojí mámou, miluje Berlín a svého kluka, co tam odjíždí na půlroku studovat. Damiánovi ale módní přitažlivost německé metropole nic neříká, stejně jako představa currywurstu, levného kebabu a hromady hipsterů na kolech. Budou sociální sítě stačit na udržení jejich vztahu? Zvládnou semestr? Šest měsíců v šesti dílech seriálu, který se odehrává pouze na plochách počítačů a telefonů. (Stream.cz)

Recenzie používateľa choze k tomuto seriálu (5)

Semestr (2016)

Millennials on internet: The Movie. Z dálky mě to odrazovalo, protože pod vztahovkou vysokoškoláků jsem si nějak nedokázal představit nic zajímavýho ani zábavnýho. Chyba lávky. Pozoruhodně autentický a Linhartová s Hofmanem perfektní. "TEBE TEN KOKS JAKO BAVÍ? - "MĚ BAVÍ TA HOUPAČKA..." ()

Září (2016) (E01)

Zprvu mě dost otravovaly ženské postavy, taky ta těkavá forma je náročná, byť pěkně autentická. Naštěstí v druhé polovině nastoupil hrdinčin kluk a hrdinka se přestala chovat jako znuděná přezíravá nána a šlo to. ()

Říjen (2016) (E02)

Odhalují se rozdílné povahy, kořeny blížící se krize a už to jede od začátku do konce. ()

Listopad (2016) (E03)

Od minula už to šlape naplno a přichází konflikt. ()

Únor (2016) (E06)

Filozofující rozhovor byl super, takových mohlo být v celém seriálu víc. Taky vystoupení z internetového prostředí. Závěr jsem ale nějak úplně nepobral. ()