Arkanoid

Suverénne najslabšia epizóda. Tém veľa nepobrala, rozobrala dávno videné a zažité. Tvorcovia zobrazili postavy aj mimo monitorov, ale veľký priestor to nebol. Akékoľvek využitie tém konzumnej spoločnosti bolo lepšie zobrazené v Black Mirror. ()

Foox

Semestr v tomhle případě neskončil úplně klasickými zkouškami, spíš jen jakýmsi pocitovým nahlédnutím do budoucnosti, což je určitě smělé rozhodnutí, ale možná by si hrdinové na závěr zasloužili o trošičku více příběhu. ()

Silence

Opuštění zavedené formy před koncem příběhu je dost nešťastné, přidává na síle pocitu, že tvůrci už to prostě chtěli mít z krku. Celý díl tak působí trochu odbytě, počínaje nesnesitelným filozofováním postav a konče zmíněným přepnutím do pohledu třetí osoby. Škoda, samotná pointa je fajn. ()

LachtanShows

Je škoda, že se tak ambiciózní seriál dočkal tak chladného, neprocítěného konce. Únor je jen o pár minut kratší epizoda, v níž se vlastně ani nestačilo stát nic nového. I tak jsem si ale Semestr znamenitě užil. ()

Berry0153

Tento díl se až příliš soustředil na artovou část a příběhovou položil úplně k ledu. Kdyby to byl díl předposlední, tak palec nahoru, ale tohle bylo spíše zklamání. A to mi filozofování o špatně zvolené škole a životní cestě není vůbec cizí. Ba naopak. Jen si myslím, že si tento miniseriál zasloužil víc propracovanější konec. Jo a pořád jsme se nedozvěděli jak to udělali na toho Silvestra. Kam šli a tak. (Nebo pokud mi to uniklo, tak mi prosím někdo napište). ()

Tess92

Je to třetí díl, na který se koukám, protože jsem se dočetla, že konec je divný. No přijde mi celkem jasný. I když nijak originální. Ale není třeba opakovat furt dokola tu samou kritiku. Prostě Erasmus vypadá přece jenom aspoň trochu jinak - pokud teda chlapec nechce vracet stýpko. ()

PoprockCZ

Kratší zato nejzajímavější díl. Jelikož mě "vysokoškolské" období už brzy čeká a v komukaci skrze internet a sociální sítě se chtě nechtě vidím, velmi mě to přímělo k zamyšlení. Především mě upoutal Damiánův názor na situaci ohledně VŠ a vzdělávání obecně. Vidím to podobně - prostě se to vystudování od nás čeká, jen málo lidí se však zamýšlí, kolik produktivního času a úsilí nám bere výměnou za "papír", který mnohdy už roli příliš nehraje, jde spíš o praxi a skutečnou znalost oboru. Jo, nakoplo mě to, chci / jdu si taky razit svou cestu. Co ve výsledku člověk může ztratit? Dostudovat se vždycky nějak dá, ale riskovat žít mimo svůj společensky zajetý komfort - Kdy jindy než teď? ()