Udri ju, je to Francúzka!

• Česko Uhoď ji, je to Francouzka! (viac)

Starla Gradyová je pekné dievča a najobľúbenejšia žiačka školy v malom texaskom mestečku. Jej veľkým snom je stať sa televíznou moderátorkou. Aby uspela v súťaži krásy, súhlasí s návrhom ubytovať u seba hosťujúcu študentku z Francúzska. Genevieve LePlouffová sa spočiatku zdá byť tichá a hanblivá puťka, ale Starla má odrazu samé problémy - príde o miesto roztlieskavačky, dostáva zlé známky a stratí aj svojho chlapca. Naopak, Genevieve sa votrie do priazne jej  rodičov a v škole sa stane populárnou a obdivovanou hviezdou. Starla začne mať podozrenie, že Genevieve ju svojimi intrigami pripravila o miesto na výslní. A naozaj, Genevieve premyslene získava náklonnosť Starliných rodičov, priateľov i jej priateľa, a zrazu ruinuje celý jej život. Starla sa rozhodne sokyni nachystať nemilosrdnú pomstu. Genevieve však presne na to čaká! (TV JOJ)

monolog

Ty dvě hvězdy tomu upřít nemůžu. Není to sice žádnej skvost a docela často jsem si říkal, jaká je to trapárna, ale naproti tomu musím říct, že lepší parodii tohoto žánru (náctnická komedie společně s thrillerem o ukradení identity) jsem ještě neviděl. Občas jsem se i zasmál, a párkrát mě to i pobavilo (což se o většině filmů tohoto typu říct nedá). Samozřejmě příběh je hloupost o ničem, ale to u těchto filmů je bohužel vždycky (stačí si jen vzpomenout, o čem je Prcičky nebo Roadtrip atd), takže ty dvě hvězdy za dovedení k absurditě dávám a kdyby to do té absurdity přímo skočilo a nejen postávalo u vstupních dveří, dal bych i tři. ()

ajuska

Asi dvakrát se objeví takový nadějný moment, kdy si říkáte, že tenhle film by mohl být docela zajímavou teenagerovskou variací na thrillery o krádeži identity, ale naděje je bohužel velmi rychle udupána řadou klišovitých prvků a nešvarů žánru, kterým se nakonec tvůrci nevyhnuli. Navíc jsou obě hrdinky značně nesympatické a až zamrzí, že jejich boj nenabral trochu větší obrátky. ()

choze

Asi jsem viděl jiný film než všichni ostatní. Zapnu rozchrápanej ráno televizi, abych se trošku probral a v první chvíli mám pocit, že koukám na nějakej pitomej teenagerovskej seriál. Ale hlavní hrdinka je kost a než stihnu přepnout, začne to být i docela vtipné. Takže jsem tomu dal šanci a vyklubala se z toho, pravda hodně nenáročná, ale povedená, svižná a hlavně vtipná komedie pro náctileté a la 10 DůVODů PROČ TĚ NENÁVIDÍM. Buď na stará kolena nějak dětinštím nebo je tu nějak moc zaprděných artofilů, kterým tímto doporučuju Lizzie McGuirre a S Club 7. Pak teprve uvidíte, co je to odpad. ()

Hees

Neviem o čo sa tento film pokúša teda čím sa snaží byť.O vtipnosť sa moc nepokúša ani o kvalitný príbeh ani nastrašiť sa ma nesnažil.Tak to asi bude len taký lážo plážo film, pri ktorom sa dá spať alebo žehliť alebo ja neviem aké ešte veci robiť a keď ho neuvidíte nič sa nestane a keď áno tak zajtra zabudnete, že ste to pozerali. ()

P@\/EL

Hodně průměrná komedie, jež sice nabídne několik povedených scén, kterým se lze zasmát, ale na druhou stranu se zde vyskytují i situace, které ve výsledku vyzní spíše přiblble a trapně. Konec konců nejlepší na tomhle filmu jsou naschvály, které si hlavní hrdinky navzájem provádějí, ale jinak se nejedná o nic orginálního. ()