Jak spolu souvisí vědec Nikola Tesla, kult 8 bohů bohatství, posmrtný život a tajemný sebevražedný incident, během kterého zahynulo 256 lidí? Na tuto záhadu se bude snažit přijít 9 mladých lidí se zájmem o okultismus, které přímo i vzdáleně spojuje web "Kirikiri Basara". Zjištění, ke kterým se dopracují, budou tak šokující, že by mohla otřást i moderním vnímáním světa, a jejich zapojení do této hádanky nakonec překvapí i je samotné! (Jeoffrey)

Jeoffrey

Na tomhle anime je nadprůměrné asi jen to velké překvapení, jak to s hrdiny je a co je spojuje. Jinak zbytek je takový lehce chaotický, nepříliš hezký, ale docela originální kousek plný rádoby okultismu s postavami, z kterých si ihned vybavím asi jen 3 a zaujal mě možná tak ten detektiv a pak ta věštkyně... Nápady tam nejsou špatné, ale to zpracování je chaotické, moc rychle se tu vysvětluje a stejně spousta věcí působí jako hromada nesmyslů. Trochu z toho mám dojem jako z Mayoiga, kde byl také super nápad, ale dosti nevydařené zpracování a ani tady to rozhodně člověka nezaujme natolik, aby nad tím nějak obsáhleji přemýšlel, seděl zaujatě a cítil nějakou zajímavější atmosféru, což je obrovská škoda. Takže zase jednou tu máme hodně promrhaný potenciál, což mě vždy docela mrzí. 4,5/10 ()

Terezinka198

Střelené, zpočátku chaotické, ale hlavně správně šílené! A já jdu zase proti davu, protože tenhle bláznivý seriál se mi hodně líbil. Musíte vnímat i drobné detaily a některé věci si domýšlet, but why not? Jména postav jsem si nechtěla zapamatovat, snad jen detektiv mi přirostl k srdci. Bohužel, počáteční šílenost byla příliš šílená i na mě, ale když se začal odvíjet příběh lehce jiným směrem, stal se z něj zajímavý seriál. Dovoluji si tvrdit, že to mělo i podobný Vibe jako Durarara!! Nebo Baccano! (Ano, moje srdcovky), takže není divu, že jsem si příběh i přes drobné nedostatky opravdu užila. 8/10 ()