Kiitaró šónen no jókai enikki

• Japonsko Kiitarō shōnen no yōkai enikki (viac)
TV spot

Před nějakou dobou se mladý Kiitarō tajně vplížil do zakázaného skladu, čímž upadl u svého strýčka v nemilost. Proto byl nucen se odstěhovat a žít na vlastní pěst v jednom z polorozpadlých venkovských domů. Ale protože Kiitarō není tak docela obyčejný chlapec, nežije ve svém novém příbytku úplně sám. Spolu s ním totiž bydlí i malá youkai Suzu mající podobu děvčátka. A protože všichni youkai (japonské folklorní nadpřirozené bytosti nejrůznějšího druhu) tak nějak vědí, že je Kiitarō vidí, mají oba, on i Suzu, o zábavu postaráno. (EMIA)

TV spot

Gogo333

Docela fajn jednohubka. Většinou jsou tyhle krátké série o ničem, ale tady jsem se i bavil. Přehlídka démonů byla zajímavá. 50% ()

Jeoffrey

První díl působil ještě trošičku zajímavě, kdy jsem si říkal, že by to mohlo být takové krátké možná i zábavné fantasy o soužití mladé dívky a chlapce s démony a o jejich společných sporech. No a ono to tak v podstatě i je (jen to není vtipné), ale druhý díl mě tak znudil, že jsem se rozhodl, že tomuhle těch pár minut věnovat nebudu. Drop po druhém díle. ()