Mnohým lidem připadá, že je dnešní studium náročné. Co by ale dělali, kdyby se nacházeli ve světě, v jakém se odehrává i tento příběh? Ve světě, kde je pro vaši budoucnost rozhodující jen to, jestli složíte jednu jedinou nadnárodní zkoušku. Zkoušku, ve které jde o všechno. Ne každý však má na to, aby ji zvládl pokořit jen s pomocí své vlastní píle. A tak nastává okamžik, kdy je nutné začít podvádět. Podvádět, abyste přežili ve společnosti zakládající si na papíry podložené inteligenci. (EMIA)

Jeoffrey

Nemám nic proti občasnému přehánění a podivným kombinacím, ale tenhle bojový shounen z prostředí školy a především podvádění při testech mi prostě nějak nesedí. Nejspíš je to tím, že mi tahle podivná kombinace dohromady prostě nějak nejde, možná je to tím, že mi podivné boje a techniky už tolik neříkají, nebo mě už možná nedokáže nadchnout všechna ta důmyslná technika a možná je to tím, že hledám nějaký smysl tam, kde žádný není. Prý je to vtipné, dočetl jsem se, bohužel to nemůžu potvrdit, protože já ve dvou dílech nic vtipného nenašel. Akce tam nějaká je, ale nějak jí neshledávám jakkoli zajímavou, abych jen kvůli ní pokračoval... Drop po druhém díle a dojem by byl tak kolem 2/10. ()