Dream Festival!

• Japonsko ドリフェス! (viac)
Animovaný / Hudobný
Japonsko, (2016–2017), 9 h 12 min (Minutáž: 23 min)

Kamera:

Mari Gomjó

Sóma Išihara, Masaki Óta, Kaoru Masaki, Kentaró Tomita, Takuja Mizoguči, Tošijuki Morikawa, Mijuki Kobori, Ikumi Hasegawa, Nacu Jorita, Masaja Fukuniši (viac)

• Season 1 (2016) - 12 epizód

• R (2017) - 12 epizód

Během brigádničení osloví studenta Amamiyu Kanadeho populární idol Haruto Mikami, kterého zaujalo mladíkovo nadšení, zápal a radost, se kterou svou práci vykonává. Známá celebrita totiž pracuje pro talentovou agenturu D-4 Production, kde je jeho prací hledat talenty. Takže dřív než se Kanade naděje, zatáhne ho Mikami do své dodávky, kde mu nabídne možnost stát se idolem. Jenže na rozdíl od členů své rodiny z toho mladík není příliš nadšený. Ale protože je Mikami vychytralý lišák, který se jen tak nevzdává a vždy dostane, co chce, krůček po krůčku se mu podaří Kanadeho přesvědčit. Vypadá to, že by před mladíkem mohla stát zářná budoucnost. (EMIA)

Terezinka198

Your typical idol anime. Nic nového, jako přes kopírák s ostatními idol anime. Písně průměrné, animace během zpěvu bohužel hrozná. Pokus o příběh a nějakou hloubku pro hlavní postavy se moc nevyvedl, ale oceňuji snahu autorů. A vždycky, když vytáhly ty karty, tak jsem se musela uchechtnout. Na druhou stranu to bylo rozhodně lepší než nějaká jiná anime dělaná podle hry. Posuďte sami, to bude nejlepší. Za mě 6/10. Update 29.11. - Koukla jsem i na druhou sérii. Vše je při starém, jen občas se vyskytuje shounen-ai bez označení shounen-ai (if you know what I mean ( ͡° ͜ʖ ͡°). Písně nic moc, animace během zpěvu hrozná, jinak vcelku dobrá. Příběh je se točí kolem dalšího "velkého" koncertu a sbírání zkušeností coby idolů. Nenadchne, ale taky neurazí. 6/10 i za druhou sérii. ()