Harryho nový talent přivádí do města nečekanou návštěvu. (Disney+)

MIMI.kry

Svěží, hravé a vtipné. Většinou podobná kombinace nejde s horory dohromady, nicméně výjimky potvrzují pravidlo. Inteligentní nadsázka, ironie a usazující hlášky bez přehrávání a pitvoření. Přiměřeně strašidelné, spíš méně a právě to mi vyhovuje. Zatím jsem s touto sérií spokojená a to je u mě v tomto žánru vzácností. American Horror Story zase začal zvedat laťku poměrně vysoko, tak jak jsem byla zvyklá. ()

warrenur

Slabsi priemer. Nemozem si pomoct ale tie stereotypy su vazne dost citatelne a nie moc originalne. A hlavne postrada to i zakladnu logiku. Pretoze pri stupajucich poctoch prezentovanych vrazd mate povinnosti ohlasit to vyssie. Ach jo a to som dufal, ze konecne latka stupne aspon na urovne niektorej z prvych 5tich serii. 45% Okrem Petersa celkom chvalim i vykon "jednoducheho fetaka Culkin-a". :) ()

Trevor

Harrymu dochádza prečo sa zmenilo správanie sa Almy a situáciu mu komplikuje aj návšteva jeho vydavateľky...o niečo slabšie ako úvodné dve epizódy, ale naozaj iba nepatrne a nad zábermi v závere pri rozhovore Almy so šerifkou som žasol. Bohužiaľ aj nad tým že všetci feťáci sú belosi a neporiadok v dome bieleho Maculaya Culkina bol neopísateľný. Bradovi Falchukovi asi kúpim jednosmernú letenku do Richnavy. ()

filmfanouch

V rámci 3. epizody 10. série American Horror Story definitivně vyplouvá najevo, že bude ústředním tématem první poloviny 10. série závislost. American Horror Story nadále naznačuje, že by (minimálně 1. polovina) 10. série mohla být jednou z nejlepších sérií seriálu, protože se děj nadále výtečným způsobem vyvíjí (díky omezení na jednu polovinu série prostě není čas ztrácet čas) a celkově je scénář prozatím nejsilnější za poslední roky.   Všichni herci jsou nadále velmi dobří. Leslie Grossman má prozatím dost možná svou nejlepší roli v rámci celého seriálu, Macaulay Culkin nadále dokazuje, že ho bylo několik posledních let škoda a i Angelica Ross, Finn Wittrock či Evan Peters rozhodně druhé housle nehrají.   Jeden skvělý moment opět naznačuje, že se tvůrci prostě nebojí meta humoru, který je skutečně velmi úsměvný. Prostředí je nadále neokoukané, nápadů mají tvůrci očividně pořád dost a závěr naznačuje, že se i v dalších epizodách budou dít velmi zajímavé věci. A na ty díky rozpůlení jedné série do dvou separátních příběhů nebudeme muset čekat moc dlouho....... ()

jirikzaboj

Třetí epizoda už neskrývá moc tajemství a jde s kůží rovnou na trh. Scénáři opravdu prospívá tohle rychlejší tempo, vzhledem k rozdělení příběhu, které nás v polovině čeká. Uklidilo se nám bokem i pár postav jako feťačka Karen, nebo starostlivá matka Doris. Proto se tak dostalo na rozšíření pár dalších postav, jako například zajímavý příběh produkční Ursuly. Alma je naprosto boží svým kameným výrazem a Harry začíná tušit, že něco pokazil. Ústřední duo Austin a Belle září nejvíc už potřetí v řadě a právě F. Conroy má konečně dechberoucí roli v AHS. Kvalita dílů prozatím vůbec neklesá a pokud to tak půjde až do konce, tak to bude možná jedna z nejlepších AHS sérii. Bravo ()