Mutt s Jeffem pohlížejí vstříc „zářivější“ budoucnosti. (Disney+)

Birter odpad!

SPOILER Antikrist s robotickou replikou své matky, se samopalem v ruce (doslova) vyvražďují čarodějnické školy a s pomocí dvou nerdů napojených na Ilumináty plánují konec světa, zatímco se hodné čarodějky vrací do carského Ruska aby otestovaly zda-li jedna jejich členek, nemá schopnost vrátit čas. Zní tohle jako něco čemu by příčetný člověk mohl dát více než dvě hvězdičky? ()

Necrotongue

Ani devátou epizodou mě tvůrci seriálu nikterak neokouzlili, proti předchozímu dílu jsem ale přihodil hvězdičku za exkurzi k Romanovcům. Neměl jsem tušení, že se až tak dobře zasměju. Ruské scény mi připomněly nejlepší momenty z cyklistické výpravy pana Pithera (Pythoni), tady jsem se musel bavit, i kdybych nechtěl. ()

Trevor

Michael Langdon s pomocou Meadovovej vtrhne do Covenu napriek ochrannému kúzlu Cordellie, pretože mu pomôže čierna mamba Dinah a jej sen zabiť všetky biele dievčatá sa takmer podarí. Cordellia pošle Misty do minulosti, kde sa tínedžerke takmer podarí zastaviť ruskú revolúciu. Slečna "Prívetivá" má sľúbené miesto v jednom z úkrytov, ktoré majú pomôcť vyvoleným prežiť Apokalypsu a má sa stať jeho šéfkou. Výraz Sarah Paulsson je dokonalým vyobrazením toho, ako sa tvári žena, ktorá je úplne neschopná, ale povýšia kvôli tomu, aby boli ženy aj na riadiacich pozíciach. Michael následne predvída, že Cordellia poprosí o pomoc čarodejníkov a tak všetkých zavraždí. Nakoniec sa stretne s členmi Spoločnosti a predstaví im svoj plán na Apokalypsu. Táto epizóda je tak nezmyselná až je dobrá. ()