Trojice mladých lidí se vydává hledat strašidelný dům v Roanoke vyzbrojena webovými kamerami, aby divákům přiblížili události Krvavého měsíce. Brzy ale začnou svého počínání litovat... Do lesa obklopujícího dům hrůzy v bývalé kolonii Roanoke se vypraví trojice mladých lidí – Milo, Todd a Sophie – aby webovými kamerami natočili nejen dům samotný, ale i protagonisty příběhu, filmový štáb a další zajímavosti týkající se oblíbeného seriálu. Náhle spatří v lese potácející se ženu, která jim brzy zmizí z dohledu. Pak narazí na auto převrácené na střechu, v němž leží právě tato žena, je ale mrtvá … V domě mezitím Dylan, představitel prasečího muže, vysvětluje Audrey a Lee, jak mu Sidney dal instrukce, co má dělat. Zdá se, že nechápe, co se mezitím stalo, proto mu Audrey řekne, že štáb a mnoho dalších účinkujících jsou po smrti … Mezitím nastává poslední – nejstrašnější - noc Krvavého měsíce a Dylan ženy pobízí, aby s ním z domu odešly, než bude pozdě a zemřou i oni … Todd, Milo a Sophie oznamují na policii, co viděli, ale nikdo jim nevěří. Nesmírně populární seriál vyvolal řadu telefonátů a hlášení, jimiž je policie zavalena a už jim nevěnuje pozornost. Oživlá mrtvá žena jim připadá jako nesmysl … (TV Prima)

Necrotongue odpad!

Omlouvám se, ale tentokrát už jsem se neudržel. Zatím jednoznačně nejhorší epizoda American Horror Story ze všech, které jsem dosud viděl. Musím paradoxně uznat, že to byl skutečně horor, díl byl neskutečně stupidní a zdál se mi přímo nekonečný, doufal jsem, že se všichni navzájem co možná nejrychleji vyvraždí, ale to ne, tvůrci mi tam ještě přihodí čerstvé maso, aby tu pekelnou otravnost natáhli, kam až to půjde. Cenu za nejotřesnější roztřesené záběry by si tento díl každopádně zasloužil. ()

Trevor

Kohútik v agónii. Aj takto jednoducho by sa dalo opísať niekoľko posledných epizód. Táto už beztak nezmyselný diel doplnila o trojicu mladých ľudí, ktorí sa rozhodli usadlosť Roanoke vyhľadať kvôli získaniu fanúškov na sociálnych sietiach. Ich zapracovanie do príbehu iba prehĺbilo zúfalstvo, na ktoré sme sa od začiatku šiestej epizódy pozerali. Úplný záver so zábermi z policajných kamier tomu celému zasadilo posledný tvrdý úder. Uvidíme, či séria dosiahla 9 časťou samé dno alebo si ho nechala do tej poslednej. ()

applause

Lepší než předchozí díl a to dost, ale myslím si, že už horší to být nemohlo. Nejvíc mě naštval konec, ale nebudu to tady prozrazovat. Na poslední díl se ani moc netěším, ale podívám se, protože jsem samozřejmě zvědavá. Do 6. dílu a to včetně, bych si i myslela, že to bude nejlepší série vůbec. Ale pak se to pěkně po*****, přitom to mělo tak hezky našlápnuto... Starej dobrej Murder House. ♥ ()

lusa

Desať malých černoškov, prepadol raz medveď, jedného z nich roztrhol, ostalo ich deväť.. Deväť malých černoškov, hádzalo sa o zem, jedného s nich šlak trafil, ostalo ich osem........... Tu už ani nie je čo povedať.... Pôvodne som chcela za 2*, ale aspoň tá ražniči scéna ma pobavila. A navyše to už by bola celkom vážne vlastizrada, keby som išla pri AHS pod 3* ()

filmfanouch

Šestá série American Horror Story se pomalu blíží ke svému konci. Už nám zbývá jenom jeden díl a pak zase čekat rok na novou (šokující!) řadu. Předtím si ale můžeme definitivně užít jedny z posledních dílů šesté řady. American Horror Story stále dokáže zaujmout novými nápady a geniálně podkreslenou zápletkou. Všechno je bezchybné. Je tu však jeden problém- To co se dělo od 6-9 epizody této řady až strašně vyčerpalo svůj potenciál. Naštěstí tato epizoda zakončí druhou dějovou linku šesté série a 10 epizoda bude třetí dějová linka. Pořád to ale je dostatečně dobré a zajímavé. ()