Iris a Liz zraní Hraběnku, ale té se podaří uprchnout. Jediný, kdo na její úkor umírá, je Donovan. Iris a Liz se rozhodnou vypustit Ramonu a poštvat ji na Hraběnku, protože ta je teď minimálně zraněná. Ramona a Hraběnka se skutečně setkají, ale k žádnému souboji nakonec nedojde. Ramona nechá Hraběnku opustit hotel, ale než se tak stane, zastřelí Hraběnku John. Je jeho desáté přikázání: nezabiješ. Hraběnka umírá v hotelu, takže se do něj samozřejmě vrací jako duch, což měl ostatně v plánu její muž James March. (TV Prima)

Trevor

V epizóde dochádza k stretu grófky s Ramonou, ktorej nepomôže ani to, že sa posilní krvou Queenie zo školy Coven, dobre známej z tretej série AHS. Všetky nitky však ťahá v hoteli James March, ktorý za pomoci Johna dosiahne svoj cieľ - ostať s grófkou navždy spolu. Prepájanie jednotlivých sérií American horror story zatiaľ tvorcom vychádza na výbornú. ()

Necrotongue

Předposlední epizoda dokonala to, co předchozí díl začal, všechno vcelku šlapalo, ale zakončení dějové linie s upířími školáky bylo zoufalé. Ne, že bych něco takového nečekal, přesto mě zklamalo, že mě s tak nesmyslnou slepou uličkou tvůrci vůbec zdržovali. ()