Po tragickej strate sa Jimmy ponorí do opileckého zúfalstva. Veštba od Maggie povzbudí Dandyho k akcii. Stanley a Elsa vystopujú Dvojičky. (Disney+)

Trevor

Potom ako Dandy zavrždí Dandy matku, navštíví Freak Show a nechá si čítať z ruky od Maggie. Pri odchode sa dostane do konfliktu s Jimmym a sľúbi mu, že ho zničí. Dell sa nevie vyrovnať so svojou sexualitou a zmiznutím Ma Petite a pokúsi sa o samovraždu, zachráni ho však Desiree. Potom, ako Jimmy opúšťa "Tupperware party", kam chodil miestne paničky "obšťastňovať" prichádza do domu Dandy a všetky ženy povraždí. Regina konfrontuje Dandyho, ktorý sa prizná že jej mamu zabil a že si práve chystá krvavý kúpeľ z krvi žien, ktoré pred chvíľou zabil. Reginu pustí, tá sa však do jeho domu vráti s detektívom Colquittom. Dandy mu ponúkne milión dolárov ak ho zbaví obvinenia a tak detektív Reginu zastrelí. Dvojičky sa vrátia do Freak Show a vyznajú sa z lásky k Jimmymu, ten šak povie, že jeho srdce patrí inej. Do Freak Show prichádza polícia a zatkne Jimmyho, pretože na mieste jatiek sa nájdu jeho rukavice. Dandyho šialenstvo nemá chybu, konkuruje Normanovi Batesovi zo seriálu Batesov motel. ()