Vitajte v Briarcliff Manor, notoricky známom blázinci a domove vyšinutého sériového vraha Krvavá Tvár. V tieni tejto „svätyne liečenia" číha desivé zlo, ktoré stiera hranice medzi realitou a šialenstvom. (Disney+)

Trevor

Novinárka Lana pod zámienkou, že píše článok o pekárni v liečebni pre duševne chorých chce získať prístup k vrahovi známemu ako "Krvavá tvár". Ústav však vedie neprístupná sestra Judy a tak sa Lana pokúsi využiť naivnú novicku Mary k tomu, aby odhalila okolnosti vrážd, kedže obete boli nájdené stiahnuté z kože. Začiatok v znmení prísľubu zaujímavejšieho deja ako v prevej sérii seriálu, pretože už len samotné prostredie je pre hororový príbeh ako stvorené. Ak k tomu prirátame mnišky, šialeného doktora a prelínanie minulosti z prítomnosťou pravdepodobne sa bude načo pozerať. ()

ALIENka_

No zatím nějak nevím, série celá z blázince, na to jsem se těšila, a v tom mě určitě nezklamala. Jednu hvězdu strhávám za debilní nápad s mimozemšťanama, který se tam totálně nehodí, a narušujou celej seriál. Je fajne, že ponechaly postavy, na který je člověk zvyklej a přesunuly je do nový dějový linky. Jsem zvědavá, jak se to dál vyvine, zatím velmi nice :D ()

filmfanouch

Murder House nám skončil, hola hola Asylum volá. Rozjíždí se nám nová série která má jiný styl a více atmosferičtější horrová atmosféra. A začátek i závěr epizody vzbudí mrazivou atmosféru. Co jiného bychom chtěli?! ()

Sayko

Výborný začátek, lepší než pilot první série. V tomto díle také zjistíme, že jde o absolutně jiný příběh, jiné místo a jediné, co zůstává je chladná "sanatorní" atmosféra a herci. ()