Začalo to v kuchyni

• Veľká Británia The One and Only (viac)

Poslední, co by v té době oba čekali, je nějaký záblesk životní vášně či dobrodružství. Je to jen chvíle, co se Stevie dozvěděla, že se svým manželem, italským fotbalistou Sonnym, čeká miminko. Takže na nějaké avantýry ani pomyšlení. Ani Neil na tom není momentálně nejlépe, vlekoucí se rodinná krize vyústila v to, že jeho žena si zažádala o adopci afrického pětiletého chlapečka Mgala. A přesto se Stevie a Neil setkali a zjistili, že je pojí mnohem víc než jen rozvrácená manželství a životní frustrace. Že by přece jen bylo oběma nakonec dopřáno rozpoznat, co je to opravdová životní láska? (oficiálny text distribútora)

KevSpa

Velice příjemná britská romantická komedie s naprosto neodolatelným Richardem Roxburghem v hlavní roli. Dojemný, zábavný a celkově velmi pohodový snímek, s mnoha vtipnými momenty. ()

LiVentura

Překlad do češtiny je strašlivý, nevím, koho k tomu distribuční společnosti pouští, ale i já bych to překvákal lépe.!!! :-( Jinak snímek se jeví jako silně podprůměrný vyjma scén s adoptovanou černošskou dcerkou, kde je motiv dobrý. ()

gudaulin

Slušná britská komedie na věčné téma milostných vztahů, která víc než klasický britský suchý humor používá francouzskou situační komiku. Po herecké stránce obstojné, herci většinou neokoukaní. Celkový dojem: 60 %. ()

dobytek

Podle počtu hodnocení je vidět, že je to poměrně málo známej film a to je určitě škoda. Já teda romantický filmy v oblibě vůbec nemam, ale tady je ta romantická část naštětsí dost v pozadí a je to spíš hodně povedená komedie. Film je plnej brutálních hlášek a postavy jsou naprostý magoři a úchyláci. Navíc zajímavá muzika (St. Germain). Jinak od doby, co jsem tenhle film viděl, se musim smát pokaždý, když někde slyšim Burkina Faso. P.S. Film kdysi běžel na HBO pod názvem Ten jediný a měl o dost lepší dabing. Teď jsem to viděl na Nova cinema s jinym dabingem a asi bych dal o hvězdičku míň, protože některý hlášky poněkud ztratily smysl... ()